Na co zwrócić uwagę przy wyborze dobrego serwisu samochodowego - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej
Autorzy treści: Zespół Edmark

Autorzy treści: Zespół Edmark

Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dobrego serwisu samochodowego

Oto kilka głównych parametrów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dobrego serwisu samochodowego:

  1. Doświadczenie i wiedza techniczna – upewnij się, że serwis samochodowy ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w naprawie i obsłudze Twojego konkretnego typu samochodu. Poszukaj opinii innych klientów na przykład na wizytówce google.pl, grupach dyskusyjnych wybranych marek oraz modeli w mediach społecznościowych, ponadto możesz zapytać o referencje.
  2. Wyposażenie – upewnij się, że serwis samochodowy ma odpowiednie narzędzia i sprzęt do obsługi Twojego samochodu. Dobre serwisy zawsze inwestują w nowoczesne narzędzia i sprzęt. W przypadku marek Dodge, Jeep, Ram, Chrysler serwis powinien mieć na wyposażeniu komputer diagnostyczny WITECH2 dostosowany do odpowiednich roczników.
  3. Obsługa klienta – szukaj serwisu, który oferuje przyjazną i profesjonalną obsługę klienta. Cenione serwisy zawsze stawiają na zadowolenie klienta, oferując miłą atmosferę i indywidualne podejście do klienta. Cenione są serwisy w których, obsługa zna swoich klientów ponadto pamięta o i potrzebach.
  4. Jakość części – wybierz serwis, który używa oryginalnych lub wysokiej jakości zamienników części. Warto upewnić się, że serwis korzysta z części, które są zgodne z normami i wymaganiami producenta samochodu. W przypadku aut Dodge, Jeep, RAM, Chrysler producent wskazuje markę MOPAR.
  5. Ceny – warto porównać ceny oferowane przez różne serwisy, jednak nie zawsze najniższa cena oznacza najlepszą jakość usług. Dobre serwisy oferują uczciwe i konkurencyjne ceny, a ich ceny są zgodne z jakością oferowanych usług.
  6. Lokalizacja – wybierz serwis samochodowy, który jest dogodnie położony i łatwo dostępny dla Ciebie, dzięki czemu nie będziesz miał problemów z dojazdem do niego w razie potrzeby.
  7. Gwarancja – poszukaj serwisu, który oferuje gwarancję na wykonaną usługę i użyte części, dzięki czemu będziesz miał pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach.

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
W temacie!

Powiązane wpisy

Awangardowa Środa 22 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na Awangardową Środę, wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców w niecodziennym klimacie burleski już 22.11.2023 w Klubie Nocnym OCZKI ul.Oczki 1A, Warszawa o godzinie 18.00 do

Laureat Firm Rodzinnych Forbes 2023

💪 Z wielką dumą informujemy, iż nasza firma została Laureatem rankingu Najcenniejszych Firm Rodzinnych Forbes 2023 🏆   VI edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu

Dynie w stylu Dodge

Było już u nas wycinane w dyniach Jeep-owych grilli, małych Wrangler-ków, Willys-ów czy gwiazd Amerykańskiej armii. W tym roku marka Dodge przygotowała dla fanów emocji