O nas - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

EDMARK AUTO – salon i serwis samochodów amerykańskich

Kim jesteśmy?

EDMARK AUTO jest firmą rodzinną, z wieloletnią tradycją. Założona została w 1960 roku przez Ryszarda Markowskiego jako serwis samochodowy. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. W późniejszym czasie w budowaniu firmy zaczął wspomagać go syn, Edward, a potem także wnuczki: Patrycja i Aneta. Dziś do rozwoju firmy dołączył przedstawiciel czwartego pokolenia, Kacper, syn Patrycji.  W naszym przypadku znaczenie firmy rodzinnej odnosi się również do pracowników, którzy od wielu lat ją tworzą.

Pasję do amerykańskiej motoryzacji zaszczepił w naszej ekipie Edward Markowski, który pokazał nam, co to znaczy American Dream prawie 30 lat temu.

Dziś poza naszą siedzibą spotkasz nas podczas imprez off-road, eskapadach, spotkaniach przy ognisku oraz na torach nie tylko wyścigowych.

Autoryzowany serwis i salon marek Jeep, Dodge, RAM.

To nie przypadek, że w naszym punkcie spotkasz innych miłośników amerykańskich aut. My po prostu tylko na takich autach się znamy i lubimy z nimi obcować.

Miłośnicy marek Dodge, RAM, Jeep wiedzą, że kiedy nadejdzie czas na zakup, leasing nowego samochodu lub serwis obecnego auta, mogą zwrócić się do EDMARK AUTO, aby uzyskać sprawdzoną i wiarygodną obsługę klienta, na jaką zasługują.

Od ponad 30 lat nasza pasja oraz zaangażowanie w świecie motoryzacji daje naszym klientom pewność, że zaopiekujemy się nimi oraz ich wymarzonymi autami z należytym profesjonalizmem i nie tylko w naszym serwisie, ale i podczas weekendowych spotkań.

Nasza historia

1960

Ryszard Markowski otworzył pierwszy warsztat przy ulicy Grochowskiej 168 w Warszawie

1991

Pierwsza oficjalna autoryzacja marek Jeep oraz Chrysler w Polsce

2015

Pierwsza edycja Camp Jeep PL oraz rozpoczęcie współpracy podczas organizacji największego spotkania Jeepersów w Polsce

2017

Rozpoczynamy współpracę z Jeep Academy w charakterze partnera oraz uczestnictwo instruktorów Edmark podczas szkolenia  

2018

Zdobywamy nagrodę FCA za najlepszy projekt marketingowy dla marki Jeep w Polsce

2019

Od lutego 2019 ponownie powróciły do naszego salonu marki Dodge i RAM dzięki nawiązaniu współpracy z KWA, które jest dedykowanym importerem Dodge/RAM z USA