Off-Road i modyfikacje aut - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

Off-Road i modyfikacje aut

Ponad 25 lat temu rozpoczęliśmy naszą historię z off-road, kiedy pierwszy raz Edward Markowski i Patrycja Markowska zostali zaproszeni przez Jeepa na najbardziej kultową imprezę w Stanach Zjednoczonych „Jeep Jamboree do USA”. To właśnie tam pokazano nam pierwszy raz, do czego służy Jeep i jak z niego korzystać.

Ta niesamowita przygoda pośród malowniczych gór Nevady, zaszczepiła w nas pomysł na przeniesienie amerykańskiej filozofii spędzania czasu autem blisko natury do Polski. I tak od 1992 roku z grupką przyjaciół zaczęliśmy eksplorować polską naturę oraz historię od Bieszczad po Bałtyk.

Ta historia toczy się do dziś, a trzecie pokolenie w naszej firmie kontynuuje tę pasję z wieloma sukcesami.

Z wielką dumą przedstawiamy Kacpra Korczaka, wnuczka Edwarda Markowskiego, który zaszczepia w coraz to nowych klientach miłość do aktywnego spędzania czasu z autem. Kacper przeprowadza naszych klientów przez szeroki świat off-road, modyfikacji wymarzonych samochodów, dzięki jego doświadczeniu i niezłomnemu szukaniu nowych rozwiązań każdy Jeep jest tak samo wyjątkowy jak jego właściciel.

Nasz dział modyfikacji aut, dzięki wielopokoleniowej ekipie jest wstanie zapewnić naszym klientom sprawdzone doświadczenie, pasje, najnowsze rozwiązania spełniające indywidualne potrzeby.

Każda przeprowadzona w naszym serwisie modyfikacja jest przygotowana i weryfikowana z klientami nie tylko w biurze ale co najważniejsze w terenie lub podczas wypraw tych bliskich jak i bardzo dalekich.

Jeśli zastanawiasz się nad modyfikacją swojego Jeepa lub RAM-a, masz pytania, potrzebujesz konsultacji dzwoń do Kacpra tel. 795159939 lub pisz kacper.korczak@edmark.com.pl