Serwis - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

SERWIS

Serwis samochodów amerykańskich

Odkryj serwis samochodów amerykańskich, który zadowoli nawet najbardziej wymagających kierowców! Edmark Auto to autoryzowany serwis marek Dodge, RAM, Chrysler, Jeep i Lancia, który działa już ponad 50 lat. Przez cały ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i perfekcyjnie znamy się na każdym detalu tych wyjątkowych aut. Nie ma dla nas problemu, który nie zostałby rozwiązany, a każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Jesteśmy również w stanie przygotować Twój samochód do najbardziej ekstremalnych wypraw off-roadowych. Montujemy bagażniki dachowe pod namioty, wyciągarki z przodu lub z tyłu auta, wymieniamy zderzaki, dobieramy lift zgodny z potrzebami oraz wykorzystaniem podczas wypraw, ponadto montujemy rampy na rowery, bagażniki na narty i oferujemy wiele innych akcesoriów, które przydadzą się w trudnym terenie. A to nie wszystko! Organizujemy również szkolenia z instruktorem, którego rady i wskazówki pomogą w doskonaleniu umiejętności jazdy w warunkach terenowych.

Edmark Auto to również autoryzowany serwis Jeepa, Dodge, RAM i Chrysler. Jako najstarszy dealer tych marek w Polsce, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla naszych klientów, aby ich samochody były w najlepszym stanie. Dlatego oferujemy nie tylko naprawy blacharskie, ale również przeprowadzamy diagnostykę, przeglądy techniczne oraz kompleksowe serwisowanie wszystkich części aut. Oferujemy oryginalne i wysokiej jakości zamienniki, a także produkty do pielęgnacji auta.

Nie zwlekaj dłużej, odwiedź nas w Warszawie i przekonaj się, że Edmark Auto to profesjonalizm i pasja do samochodów amerykańskich, której nie da się przeoczyć!

Autoryzowany serwis Jeepa, Dodge, RAM, Chrysler

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Jeepa, Dodge i RAM. Na samochodach tych marek znamy się jak nikt inny, ponieważ jesteśmy najstarszym dealerem w Polsce. Wykonujemy naprawy blacharskie takie jak: usuwanie zarysowań, polerowanie, lakierowanie i prostowanie blach. Przeprowadzamy diagnostykę aut oraz przeglądy techniczne i okresowe. Wymieniamy filtry, olej oraz zajmujemy się dezynfekcją samochodów. Wykonujemy również naprawy warsztatowe wszystkich części aut. Serwisujemy m.in. hamulce, amortyzatory, silnik, klimatyzację, zawieszenie i sprzęgła. Naszym Klientom oferujemy zarówno oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Sprzedajemy produkty do pielęgnacji auta, żarówki, wycieraczki i inne akcesoria do samochodów marek Jeep, Dodge, RAM, Chrysler, Lancia. Przeprowadzamy również modyfikacje zewnętrzne zgodnie z życzeniem Klienta. Zapraszamy wszystkich właścicieli aut do naszego autoryzowanego serwisu w Warszawie.