Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo

Części do samochodów amerykańskich

 

Oferujemy oryginalne, nowe części Mopar do samochodów marek Chrysler, Jeep, Dodge, Lancia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży samochodów amerykańskich marek, jak i części do nich. Chętnie pomożemy Państwu w ich prawidłowym doborze. Nasi konsultanci w przypadku wątpliwości konsultują dobór części z doradcami serwisowymi. Współpracujemy również z wiarygodnymi i rzetelnymi dostawcami wysokiej klasy zamienników.

Udzielamy gwarancji na wszystkie sprzedane części.

W naszym autoryzowanym serwisie Jeepa, Chryslera, Dodgea, Lancia i innych marek zajmujemy się wymianą części oraz innymi naprawami.

W celu prawidłowego doboru części prosimy wypełnić formularz widoczny obok.


Wyprzedaż akcesoriów Lancia Delta

Cennik

Przykładowy cennik części nowych Mopar oraz zamienników wiarygodnych dostawców

Stalowe i aluminiowe osłony podwozia:

KORZYŚCI STOSOWANIA OSŁON PODWOZIA

  • zabezpieczają wrażliwe elementy silnika i osprzętu przed wszelkimi niespodziankami mogącymi znajdować się na naszych drogach i bezdrożach!
  • obniżają o 30-50% hałasu z komory silnika benzynowego docierającego do kierowcy i pasażerów.
  • utrzymują czystość we wnętrzu komory silnikowej co przyczynia się do znaczącej poprawy warunków pracy jednostki napędowej, zwiększając jej trwałość i niezawodność!
  • zmniejszają opór aerodynamiczny pod samochodem co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.
  • jednostka napędowa chroniona osłoną znacznie wolniej traci ciepło, dzięki czemu podczas krótkich, wieloodcinkowych jazd miejskich można liczyć na jej skuteczne dogrzanie i związaną z tym oszczędność paliwa.
Formularz zapytania o części:

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY
Administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest EDMARK AUTO Sp.J. Edward Markowski i wspólnicy (Edmark) z siedzibą w Warszawie (04-357) przy ul. Grochowska 168A. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Edmark , w tym przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przeprowadzania badań rynkowych i statystycznych. Dane mogą być udostępniane przez Edmark importerowi FCA Poland S.A oraz spółkom wchodzącym w skład Grupy Kapitałowej FIAT w Polsce oraz FCA S.p.A. z siedzibą we Włoszech do celów prowadzenia kampanii informacyjnych oraz marketingowych dotyczących oferowanych produktów i usług, jak również przeprowadzania badań rynkowych i statystycznych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

NINIEJSZYM WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ EDMARK AUTO SP.J. W CELACH OKREŚLONYCH POWYŻEJ.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZESYŁANIE MI INFORMACJI HANDLOWEJ DOTYCZĄCEJ EDMARK AUTO SP.J., A TAKŻE FCA POLAND S.A ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 18 LIPCA 2002 R. O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (DZ. U. Z 2002 R. NR 144 POZ. 1204 ZE ZM.).

 ZGADZAM SIĘ