Lego i inne klocki dla młodych fanów marek Jeep, Dodge i RAM - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej
Autorzy treści: Zespół Edmark

Autorzy treści: Zespół Edmark

Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

Lego i inne klocki dla młodych fanów marek Jeep, Dodge i RAM

Klocki konstrukcyjne należą do najpopularniejszych zabawek na świecie. Bawią się nimi nie tylko dzieci, ale też  wielu dorosłych. Producenci klocków, dbając o swoich klientów, chętnie wprowadzają do sprzedaży zestawy oparte na licencjach. Bardzo często są to licencjonowane modele samochodów. Przyjrzyjmy się zatem kilku propozycjom klocków, które mogą być doskonałym prezentem dla młodszych i starszych  fanów amerykańskiej motoryzacji. Zapraszamy do przeczytania wpisu na naszym blogu.

Lego Technic Dom’s Dodge Charger  z filmu „Szybcy i Wściekli”

„Szybcy i Wściekli” to jedna z najpopularniejszych serii filmów, w których główne role należą do samochodów. Autem, które najbardziej zapadło w pamięć fanom filmu, był bez wątpienia klasyczny Dodge Charger Dominica Torreto. Za sprawą firmy Lego i zestawowi klocków Lego Technic  42111 Dom’s Dodge Charger, każdy może wczuć się w niepowtarzalny klimat świata „Szybkich i Wściekłych”. Replika inspirowana oryginalnym Dodgem Chargerem R/T z lat siedemdziesiątych została wykonana z najwyższą dokładnością i dbałością o szczegóły. Klockowa wersja Chargera ma m.in. wiernie odwzorowany silnik V8 z ruchomymi tłokami, zawieszenie, układ kierowniczy i charakterystyczny wlot powietrza. W bagażniku umieszczone zostały butle z podtlenkiem. Wszystko to pozwala poczuć wielkie emocje podczas odtwarzania scen pościgów z filmu.

Model składa się z aż 1077 elementów. Po złożeniu ma ok. 39 cm długości, 16 cm szerokości i 11 cm wysokości. Zapewnia niezliczone godziny wspaniałej zabawy, a także świetnie wygląda na półce. Można go postawić nie tylko na czterech kołach, ale też w kultowej pozycji na tylnych kołach z podniesionym przodem.

Jeep Willys i Jeep Wrangler w wykonaniu Cobi

Klocki Lego, nie są oczywiście jedynymi klockami, z których można zbudować samochody  znanych amerykańskich marek. W ofercie polskiego producenta Cobi dostępna jest licencjonowana seria klocków, poświęcona legendzie motoryzacji, jaką jest Jeep Willys. Klockowe modele aut wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejsze detale, dzięki czemu doskonale odwzorowują prawdziwe Jeepy. Warto podkreślić, że każdy model ma unikalne dla danego auta elementy, jak charakterystyczny grill, błotniki czy wyprofilowana maska. Poszczególne zestawy zawierają, oprócz samochodu, także figurki żołnierzy, bronie i uzbrojenie.

W ofercie Cobi znajdziemy również licencjonowane zestawy umożliwiające złożenie innych modeli Jeepa, takich jak np. Jeep Wrangler w wersjach wojskowej i cywilnych – Wrangler Rubicon oraz Wrangler Sport S. Modele wykonane są w skali 1:35 i składają się z 94 lub 98 wysokiej jakości elementów.

Zabawa klockami pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętność myślenia przestrzennego oraz zdolności manualne. Klocki są uniwersalne i zawsze dostarczają wspaniałej rozrywki, bez względu na wiek bawiących się nimi osób. Licencjonowany model zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze detale może być wspaniałym prezentem dla młodego, ale też dla dorosłego fana amerykańskiej motoryzacji. Jeśli uważasz się za miłośnika samochodów zza oceanu i chcesz zasiąść za kierownicą prawdziwego Jeepa Wranglera, Dodge’a lub RAM-a, albo kiedy chcesz pokazać takie auto swoim pociechom, odwiedź dealera samochodów amerykańskich Edmark Auto w Warszawie, przy ul. Grochowskiej 168A.

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
W temacie!

Powiązane wpisy

Awangardowa Środa 22 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na Awangardową Środę, wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców w niecodziennym klimacie burleski już 22.11.2023 w Klubie Nocnym OCZKI ul.Oczki 1A, Warszawa o godzinie 18.00 do

Laureat Firm Rodzinnych Forbes 2023

💪 Z wielką dumą informujemy, iż nasza firma została Laureatem rankingu Najcenniejszych Firm Rodzinnych Forbes 2023 🏆   VI edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu

Dynie w stylu Dodge

Było już u nas wycinane w dyniach Jeep-owych grilli, małych Wrangler-ków, Willys-ów czy gwiazd Amerykańskiej armii. W tym roku marka Dodge przygotowała dla fanów emocji