Blacharstwo - Lakiernictwo - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

Usługi blacharsko-lakiernicze

W zakresie działalności naszego warsztatu samochodów amerykańskich mieści się zapewnienie pomocy w załatwieniu formalności związanych z procedurą zgłaszania szkody komunikacyjnej z OC i AC we wszystkich dostępnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Bierzemy udział przy oględzinach rzeczoznawcy, załatwiamy wszystkie formalności z TU, przy likwidacji szkody Klient nie wykłada własnych środków finansowych za naprawę pojazdu. Na czas trwania naprawy udostępniamy pojazd zastępczy.

Świadczymy też usługi blacharsko-lakiernicze przy zastosowywaniu sprawdzonych produktów oraz skutecznych technik naprawy. Nasza firma jest certyfikowanym partnerem PPG (producenta znanych i cenionych lakierów wodno-rozpuszczalnych).

Naprawy powypadkowe

Szukają Państwo dobrego serwisu blacharsko-lakierniczego? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się blacharstwem i lakiernictwem samochodów amerykańskich – posiadamy autoryzację dla marek Jeep, Chrysler, Dodge, RAM, Lancia (zachowanie gwarancji na perforację blacharsko-lakierniczą). Równolegle wykonujemy również prace blacharskie i lakiernicze na innych markach samochodów osobowych. Systematycznie współpracujemy z autoryzowanymi serwisami marek Fiat, Alfa, Opel, BMW, VW, Citroën, Peugeot, Maserati, DS.

Współpracujemy z autoryzowanymi dostawcami części zamiennych mechanicznych i blacharskich tj.: MOPAR, InterCars oraz oryginalnych części do wszystkich marek pojazdów.

Samochody zastępcze

Nasz serwis oferuje Klientom samochody zastępcze na czas naprawy pojazdu, gdy likwidacja szkody jest pokrywana z OC sprawcy. W przypadku polis AC pojazd zastępczy jest wynajmowany zgodnie z zawartą polisą.
Możemy Państwa zapewnić, że:

nie pobieramy żadnych kaucji ani zabezpieczeń finansowych za wypożyczone auto,
wypożyczenie obejmuje pełny czas naprawy, aż do wyjazdu Klienta z naszego warsztatu.

Aktualnie dysponujemy samochodami Jeep Renegade, Lancia Ypsilon i Jeep Compass.

Pomoc Drogowa

W razie potrzeby podajemy numer telefonu pomocy drogowej z nami współpracującej (24/h):

Jarosław Napiórkowski +48 601 301 446
Proszę podać hasło: EDMARK

Biuro obsługi klientów służy pomocą pod numerami telefonów:

+48 604 626 522
+48 22 870 05 06

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Możliwość przyjęcia uszkodzone pojazdy na nasz plac 24H, w tym celu prosimy o kontakt: +48 602 229 005