Festiwal koni mechanicznych z Ice Cube w USA-12.08.2023 - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej
Autorzy treści: Zespół Edmark

Autorzy treści: Zespół Edmark

Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

Festiwal koni mechanicznych z Ice Cube w USA-12.08.2023

Jeśli jesteś lub niedługo będziesz w USA w stanie Michigan, nie przegap jednego z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakim jest Roadkill Nights.
Gospodarzem tegorocznego festiwalu koni mechanicznych będzie Ice Cube, wielokrotnie nagradzany muzyk i aktor.

Roadkill Nights powered by Dodge po raz ósmy wraca do centrum Pontiac w stanie Michigan, aby świętować wraz fanami motoryzacji i ich rodzinami.
12 sierpnia 2023 roku, startuje całodniowy zastrzyk adrenaliny, zaczynając od klasycznych samochodów muscle cars, ulicznych wyścigów drag-racing „Direct Connection Grudge Race”, pokazów samochodów zdalnie sterowanych, symulatorów Dodge Demon, pokazów samochodów koncepcyjnych – w tym Dodge Charger Dytona SRT Concept, a kończąc na koncercie gwiazdy Ice Cube.

 

 

MotorTrend Group, odkryta została przez Warner Bros i jest największą na świecie motoryzacyjną grupą mediową zajmującą się przedstawianiem, inspirowaniem i wspieraniem pasji ludzi świata motoryzacji.

Od ponad 100 lat marka Dodge kontynuuje ducha braci Johna i Horace’a Dodge’ów. Ich siła trwa do dziś, kiedy Dodge wrzuca do swojej oferty auta z segmentu muscle car zapewniające niezrównane osiągi i emocje.
Dodge to marka, która słucha potrzeb swoich klientów żądnych adrenaliny oraz niezapomnianych wrażeń, oferując wersje SRT Hellcat Dodge Challengera, Chargera czy Durango. Dodge produkuje auta, które bezpośrednio z fabryki mogą trafiać na tory wyścigowe drag-strip a to dzięki takim modelom jak: 807-konny Dodge Challenger SRT Super Stock; 797-konny Dodge Charger SRT Redeye, 710-konny Dodge Durango SRT Hellcat czyli najszybszy w historii seryjnie produkowany rodzinny SUV oraz Dodge Hornet, który posiada najlepsze osiągi wśród aut kompaktowych i użytkowych w USA. Takie połączenie sprawia, że Dodge jest obecnie najpotężniejszą marką w branży, oferując więcej koni mechanicznych niż jakakolwiek inna amerykańska marka w całym swoim asortymencie.
W 2022 roku marka Dodge zajęła pierwsze miejsce w  badaniu JD Power APEAL, co czyni ją jedyną marką w USA, która osiągnęła taki wynik trzy lata z rzędu. Ponadto w badaniu JD Power Initial Quality Study Dodge zajął 1. miejsce, otrzymując nagrodę „#1 Brand in Initial Quality”.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych markach – dzwoń, pisz, wpadaj na nasze media społecznościowe Facebook, Instagram.

Oczywiście zapraszamy do naszego salonu na pogaduchy o amerykańskiej motoryzacji.

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
W temacie!

Powiązane wpisy

Awangardowa Środa 22 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na Awangardową Środę, wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców w niecodziennym klimacie burleski już 22.11.2023 w Klubie Nocnym OCZKI ul.Oczki 1A, Warszawa o godzinie 18.00 do

Laureat Firm Rodzinnych Forbes 2023

💪 Z wielką dumą informujemy, iż nasza firma została Laureatem rankingu Najcenniejszych Firm Rodzinnych Forbes 2023 🏆   VI edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu

Dynie w stylu Dodge

Było już u nas wycinane w dyniach Jeep-owych grilli, małych Wrangler-ków, Willys-ów czy gwiazd Amerykańskiej armii. W tym roku marka Dodge przygotowała dla fanów emocji