RAMPAGE, pierwszy RAM produkowany poza USA. - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej
Autorzy treści: Zespół Edmark

Autorzy treści: Zespół Edmark

Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

RAMPAGE, pierwszy RAM produkowany poza USA.

Najbardziej oczekiwana premiera roku w Brazylii: RAMPAGE, nowy modelu marki RAM, który zrewolucjonizuje segment.

Pierwszy pickup #Ram zaprojektowany i opracowany w Brazylii, został stworzony, aby sprostać wymaganiom ludzi pasjonujących się siłą, pojemnością, luksusem oraz technologią.

Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Siła: Rampage debiutuje z dwoma silnikami: 2-litrowym Multijet Turbo Diesel o mocy 170 KM i momencie obrotowym 380 Nm oraz fantastycznym Hurricane 4, generującym do 272 KM mocy i 400 Nm momentu obrotowego, dzięki czemu to najszybszy pickup w Brazylii. Nie wspominając już o automatycznym napędzie 4×4 i dziewięciobiegowej automatycznej skrzyni biegów.

Ładowność: dzięki konstrukcji złożonej ze stali o wysokiej i ultra wysokiej wytrzymałości, ładowność dochodzi do 1015 kg w wersji z silnikiem Diesla i 750 kg w wersji z benzyną.

Luksus: Wnętrze pickupa zapewnia pasażerom luksus i wygodę, dzięki wysokiej jakości wykończeniu, zastosowaniu szlachetnych materiałów i wielu innym rozwiązaniom.

Technologia: RAMPAGE oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Oprócz funkcji wspomagających prowadzenie, posiada cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,3 cala, centrum multimedialne o przekątnej 12,3 cala z bezprzewodowym połączeniem z Android Auto i Apple Car Play oraz nowy system Ram Connect.

RAMPAGE, to prawdziwe mistrzostwo łączności, oferujące szeroką gamę funkcji technologicznych, które podnoszą komfort i wygodę podróżowania.

I więcej! Rampage może być doposarzony w ponad 30 oryginalnych akcesoriów Mopar.

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
W temacie!

Powiązane wpisy

Awangardowa Środa 22 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na Awangardową Środę, wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców w niecodziennym klimacie burleski już 22.11.2023 w Klubie Nocnym OCZKI ul.Oczki 1A, Warszawa o godzinie 18.00 do

Laureat Firm Rodzinnych Forbes 2023

💪 Z wielką dumą informujemy, iż nasza firma została Laureatem rankingu Najcenniejszych Firm Rodzinnych Forbes 2023 🏆   VI edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu

Dynie w stylu Dodge

Było już u nas wycinane w dyniach Jeep-owych grilli, małych Wrangler-ków, Willys-ów czy gwiazd Amerykańskiej armii. W tym roku marka Dodge przygotowała dla fanów emocji