Jeep daje wgląd w zaawansowaną technologię jazdy terenowej. - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej
Marka Jeep® testuje najnowsze prototypy technologii
Autorzy treści: Zespół Edmark

Autorzy treści: Zespół Edmark

Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

Jeep daje wgląd w zaawansowaną technologię jazdy terenowej.

W Moab w stanie Utah, zespół pod kierownictwem Nedě Cvijetić, szefowej sztucznej inteligencji i autonomicznej jazdy w firmie Stellantis, przeprowadził testy najnowszych prototypów technologii autonomicznej jazdy terenowej stworzonych specjalnie dla marki Jeep.

Wyposażone w tę zaawansowaną sztuczną inteligencję i autonomiczną technologię jazdy terenowej, dwa zelektryfikowane modele Jeepa Grand Cherokee 4xe mają na celu poprawienie doświadczeń zarówno doświadczonych entuzjastów off-roadowych, jak i klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą w terenie. Ta technologia będzie również pomocna dla właścicieli SUV-ów Jeepa w codziennych trudnych warunkach drogowych. Marka Jeep jest liderem w opracowywaniu technologii autonomicznej jazdy terenowej i rozwija się również jako lider w dziedzinie elektryfikacji pojazdów terenowych dzięki rosnącej gamie SUV-ów 4xe.

„Podobnie jak nasza technologia elektryfikacji 4xe umożliwia Jeepowi osiągnięcie nowych wysokości w terenie, te zaawansowane systemy jazdy terenowej pomogą jeszcze większej liczbie klientów na całym świecie dołączyć i cieszyć się przygodą. Te funkcje i technologie zostaną wprowadzone w życie na rzeczywistych trasach i poza nimi, w różnorodnych warunkach drogowych” – powiedział Christian Meunier, dyrektor generalny marki Jeep.

Tego lata marka Jeep wyda pełnometrażowy film, który zaprezentuje przyszłą generację zaawansowanej technologii autonomicznej jazdy terenowej.

Marka Jeep

Bazując na ponad 80-letnim legendarnym dziedzictwie, Jeep jest autentyczną marką SUV-ów, która oferuje możliwości, mistrzostwo i wszechstronność dla osób poszukujących niezwykłych przygód. Marka Jeep stanowi otwarte zaproszenie do pełnego życia, oferując szeroki wybór pojazdów, które zapewniają właścicielom poczucie bezpieczeństwa i pewności w każdej podróży. Gama pojazdów Jeepa obejmuje modele Cherokee, Compass, Gladiator, Grand Cherokee, nowy trzyrzędowy Grand Cherokee L, Grand Cherokee 4xe, Renegade i Wrangler, a także Wrangler 4xe. Program lojalnościowy Jeep Wave oraz program obsługi klienta, dostępne dla wszystkich modeli Jeepa 4×4, oferują szereg korzyści i ekskluzywnych dodatków, aby zapewnić właścicielom marki Jeep najwyższą opiekę i dedykowane wsparcie 24/7. Legendarne możliwości terenowe marki Jeep zostały wzmocnione dzięki globalnej inicjatywie elektryfikacji, która przekształca 4xe w nowy wymiar 4×4, dążąc do osiągnięcia wizji marki polegającej na osiągnięciu zerowych emisji. Do 2025 roku wszystkie samochody marki Jeep będą dostępne w wersjach zelektryfikowanych.

Marka Jeep® testuje najnowsze prototypy technologii

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
W temacie!

Powiązane wpisy

Awangardowa Środa 22 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na Awangardową Środę, wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców w niecodziennym klimacie burleski już 22.11.2023 w Klubie Nocnym OCZKI ul.Oczki 1A, Warszawa o godzinie 18.00 do

Laureat Firm Rodzinnych Forbes 2023

💪 Z wielką dumą informujemy, iż nasza firma została Laureatem rankingu Najcenniejszych Firm Rodzinnych Forbes 2023 🏆   VI edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu

Dynie w stylu Dodge

Było już u nas wycinane w dyniach Jeep-owych grilli, małych Wrangler-ków, Willys-ów czy gwiazd Amerykańskiej armii. W tym roku marka Dodge przygotowała dla fanów emocji