Awangardowa Środa 22 listopada 2023 - Edmark Auto
Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej
Autorzy treści: Zespół Edmark

Autorzy treści: Zespół Edmark

Jedyny autoryzowany dealer i serwis w Polsce Centralnej

Awangardowa Środa 22 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na Awangardową Środę, wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców w niecodziennym klimacie burleski już 22.11.2023 w Klubie Nocnym OCZKI ul.Oczki 1A, Warszawa o godzinie 18.00 do 23.00.

Networking w atmosferze dobrej zabawy, wykwintnej kuchni, wysublimowanych atrakcji i niedyskretnego czaru dekadencji. Ponad 150 przedsiębiorców z Warszawy i okolic, goście specjalni, blask, błysk, czerwień, pióra, cekiny, perły, koronki, cygara, fraki i wszystko co kojarzy się z hedonistyczną zabawą.

Niezapomniany program artystyczny przeniesie nas w świat francuskiego kabaretu: Tancerki rewiowe, Burleska, Boyleska, Emocjonujący sopran – Iwona Handzlik, Kasyno, Fotobudka 360, Oprawa artystyczna przygotowana we współpracy z Konrad Bikowski Designer.

Loteria Premium, a w niej do wygrania: Nauka tańca w prestiżowej szkole, Zaproszenia do Teatru Muzycznego, Kosmiczne gadżety, Wyszukane boxy, Niespodzianki z Kliniki Medycyny Estetycznej, Sesje stylizowane, Party Eco Boxy na imprezy domowe…i wiele innych.

Nie zapomnijcie wizytówek!  Wizytówki są kluczem do naszej loterii.

 

Wykwinty catering od Twister-Catering, alkohol od WinSpirits, słodkości od Krzysztof Kopciński, dekoracje od Gabriela Wilczyńska Floralart, a całość objęta patronatem EDMARK AUTO oraz BNI Polska.

Organizator wydażenia jest New Form Event i Twister-Catering

BILETY

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
W temacie!

Powiązane wpisy

Awangardowa Środa 22 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na Awangardową Środę, wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców w niecodziennym klimacie burleski już 22.11.2023 w Klubie Nocnym OCZKI ul.Oczki 1A, Warszawa o godzinie 18.00 do

Laureat Firm Rodzinnych Forbes 2023

💪 Z wielką dumą informujemy, iż nasza firma została Laureatem rankingu Najcenniejszych Firm Rodzinnych Forbes 2023 🏆   VI edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu

Dynie w stylu Dodge

Było już u nas wycinane w dyniach Jeep-owych grilli, małych Wrangler-ków, Willys-ów czy gwiazd Amerykańskiej armii. W tym roku marka Dodge przygotowała dla fanów emocji