Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami autoryzowanego salonu i serwisu samochodowego marek Jeep, Chrysler, Lancia, Dodge i Ram. W zakładce tej znajdziecie Państwo informacje o wszystkich wyprzedażach aut oraz promocjach na usługi serwisowe. Zamieszczamy też zdjęcia z jazd testowych i innych pokazów z naszymi samochodami.


Mikołajkowe Jeepowanie

Za namową naszych Jeeperów, ekipa Jeep Po Polsku zorganizowała kolejne niesamowite spotkanie w terenie. To był pełen wrażeń wypad Jeepami w towarzystwie wielbicieli aut terenowych z Jeep Po Polsku.

8 grudnia do siedziby naszej firmy przyjechali spragnieni wyzwań Jeepersi wraz ze swoimi 14 Jeepami Wranglerami. Po krótkiej odprawie wszyscy wyruszyli na całodzienną przygodę offroad, którą zakończyli wspólnym ogniskiem.

Organizatorami programu oraz opiekunami tras Mikołajkowych byli młodzi Jeepersi:
Kacper Korczak,
Eryk Mianowski,
Julia Grzegorek,
Maks Kwiatkowski,
Michał Sztyk Szymański.

Bardzo dziękujemy młodzieży za fantastyczną zabawę.

Sponsorami wydarzenia byli:

 • Edmark Auto
 • Jeep Po Polsku
 • MD Clinic
 • Ptak
 • Bilstein
 • Jeep

Atrakcyjny leasing na 102,19%

170307_Jeep_All-new-Jeep-Compass_02 (1)

 

Teraz w ofercie specjalnej Jeep  w leasingu już od 102,19% wraz z atrakcyjnymi cenami pojazdów

Informujemy, że przygotowaliśmy Ofertę specjalną „Atrakcyjny leasing na 102,19%” na nowe samochody Jeep.

Klienci zainteresowani leasingiem na samochody Jeep, mają możliwość skorzystania z bardzo niskiego kosztu finansowania, zaczynającego się od łącznej sumy opłat od 102,19% połączonego z atrakcyjnymi cenami na te pojazdy.

Zasady oferty:

 • dotyczy finansowania nowych samochodów osobowych o DMC do 3,5 t w ramach Programu ING Auto (w tym ING EKO)
 • dla umów leasingu operacyjnego, w walucie PLN – stała stopa, o poniższych  parametrach:

 

image002

Jeep® Compass

190305_Jeep_Compass_Plug-in_Hybrid_3

Miło mam Państwa poinformować o tym, że w zakładzie FCA w Melfi trwają przygotowania do wdrożenia w I kwartale 2020 roku produkcji nowego Jeep® Compassa, który będzie dostępny w krajach europejskich. Model ten będzie można zakupić również z napędem hybrydowym plug-in. Produkt jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie nabywców samochodami hybrydowymi. Produkcja nowego Jeep® Compassa jest częścią strategii przewidującej elektryfikację modeli z oferty FCA. Działania te będą koordynowane przez nowo utworzony Dział e-Mobility. W przyszłości do sprzedaży trafić ma 13 nowych (lub zmodyfikowanych modeli samochodów), a zaplanowana elektryfikacja ma objąć 12 modeli.

190305_Jeep_Compass_Plug-in_Hybrid_9

 

Jeepy® Compass produkowane będą we włoskiej fabryce Melfi. Wybór tej jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie na miejsce produkcji nie jest przypadkowy. Zakład w Melfi słynie ze skutecznego wdrażania innowacji technologicznych oraz wypuszczania na rynek najwyższej jakości produktów. Od 2015 roku przy fabryce tej działa też Plant Academy, w której opracowywane są innowacje wdrażane potem w wytwarzanych w fabryce autach.

190305_Jeep_Compass_Plug-in_Hybrid_8

 

Samochody Jeep® Compass, także te elektryczne, produkowane były do tej pory w Meksyku, Brazylii, Chinach i Indiach. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że mamy tu do czynienia z globalnym modelem auta. W Europie Compass jest, obok Renegede’a, jednym z najlepiej sprzedających się modeli Jeepów. Nie dziwi więc fakt, że Jeep Compass zajmuje główne miejsce w strategii całej marki.

190225_JEEP_COMPASS_S_2

 

Jeep® Trail Rated Academy 4-6 października 2019

Masz Jeep-a z napędem 4×4?
Ciągnie Cię w teren, ale nie wiesz jak to zrobić?

Mamy propozycję dla Ciebie !
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy razem z instruktorami Jeep Trail Rated Academy kolejne spotkanie w terenie.
Założeniem najbliższego spotkania jest bliższe poznanie posiadanego Jeep-a z napędem 4×4 , zrozumienie działania systemów napędowych oraz doskonalenie umiejętności kierowców w warunkach terenowych.

Termin :
Jeep Basic 04-06 października 2019r.

Miejsce:
Jura Krakowsko- Częstochowska, Podlesice, Hotel Ostaniec

Zgłoszenia: 
Formularz zgłoszeniowy 04-06.10.2019
Kliknij tutaj, aby się zapisać

Ilość miejsc ograniczona do 25 aut.

Więcej szczegółów na:
http://www.jeepacademy.pl/#5

Strzelecki OFF-ROAD – premiera na Strzelnicy U27!

strzelecki off-road#2

Miłośnicy samochodów terenowych i prawdziwego strzelania – łączcie się!

Nie musisz być pełnoletni, nie musisz znać się na broni, a co najważniejsze – nie musisz posiadać pozwolenia, by móc strzelać z pistoletów, karabinów czy strzelb. Przyjdź na piknik strzelecki OFF-ROAD, naucz się bezpiecznego posługiwania bronią palną od wykwalifikowanych Instruktorów oraz skorzystaj z jazdy testowej najpopularniejszymi modelami marki Jeep!

Czekają na Ciebie liczne atrakcje:

 • dla właścicieli samochodów z napędem 4×4 przygotowaliśmy blisko 30-kilometrową trasę turystyczną po roadbook-u,
 • jazdy testowe różnymi modelami marki Jeep dla wszystkich chętnych, m.in: Jeep-em Compass, Jeep-em Renegade, Jeep-em Cherokee lub Jeep-em Wrangler – zapisy na jazdy podczas pikniku,
 • dla miłośników broni palnej wystawa – prezentacja pistoletów BUL, karabinów BCM, strzelb ARMSAN, a także akcesoriów firmy MEPROLIGHT,
 • testy broni, w tym pierwsza możliwość postrzelania z Radical BUL i strzelanie z przyrządami trytowymi,
 • zawody w 4 konkurencjach: pistolet BUL, karabin BCM, strzelba ARMSAN i rewolwer. Sponsorem nagród są firmy: EDMARK, JAMMAS i Strzelnica U27.
 • „fotobudka”, czyli zrób sobie zdjęcie w czerwonym Wranglerze,
 • bezpłatny grill.

Czekamy na Ciebie 14 września 2019 roku, na Strzelnicy U27 w Ołtarzewie, w godzinach od 10:00 do 20:00. Zapraszamy!