Jeep Wrangler – nowoczesny samochód terenowy |

Jeep Wrangler to kultowy model, który jeździ po drogach i bezdrożach całego świata już od lat 80’ zeszłego wieku. Jest wzorowany na sławnym Willysie pierwszym masowo produkowanym samochodzie terenowym z czasów drugiej wojny światowej oraz jego cywilnych następcach z serii CJ. Z   każdą kolejną generacją Jeep Wrangler jest udoskonalany i zmieniany tak, aby sprostać wymaganiom współczesnych klientów, ale jednocześnie pozostać wiernym swoim korzeniom. Jest utożsamiany z pragnieniem wolności, i możliwością dotarcia czy odkrywania nowych nieznanych miejsc 

I w teren, i na miejską drogę

Jeep Wrangler JL w terenie Starsze modele Wranglera były samochodami typowo terenowymi, które były stworzone głównie z myślą o off-roadzie.  Doskonale dawały sobie radę po zjechaniu z asfaltu ale jazda po normalnych drogach nie była mocną stroną pierwszych generacji Jeepa Wranglera. Nowy Wrangler JL łączy w sobie ducha prawdziwej terenówki z funkcjami samochodu miejskiego. Rewelacyjnie spisuje się w trudnym terenie i na szosie, zapewniając bardzo wysoki komfort jazdy.  Nowe pięcio wahaczowe zawieszenie gwarantuje nam taki sam komfort prowadzenia na utwardzonych nawierzchniach, jak i poza nimi. Kontrola jazdy jest wyjątkowo precyzyjna, dzięki zastosowaniu dwubiegowej skrzyni rozdzielczo-redukcyjnej z trybem napędu 4WD „full time”.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

 

Jeep Wrangler Unlimited JK Harley-Davidson Nowy Jeep Wrangler gwarantuje pasażerom wyjątkowe bezpieczeństwo, za sprawą ponad 65 systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego . Do naszej dyspozycji oddano np. system monitorowania martwego pola, system wykrywania obiektów przecinających drogę podczas cofania, cztery poduszki powietrzne czy nowoczesną kamerę cofania.

 

 

 

Kierowca może też wygodnie korzystać z bezprzewodowej  łączności pokładowego systemu Uconnect ze smartfonem. Dzięki temu ma dostępu do funkcji sterowania głosem bez użycia rąk oraz dostęp do GoogleMaps, dzięki którym zawsze trafi do celu.

 

Jeep Wrangler Unlimited Rubicon Camp Jeep PL

 

 

Stylistycznie pozostaje wierny oryginałowi. Wyróżnia go kultowy siedmioszczelinowy grill z zewnętrznymi szczelinami i charakterystyczne okrągłe reflektory. Nowe światław technologii LED, zapewniają kierowcy znakomitą widoczność w nocy. Jeep Wrangler to ikona marki Jeep ale też synonim samochodu terenowego. Auto, którego nie można pomylić z innymi terenówkami i któremu żadna inna terenówka nie jest w stanie dorównać.. Jego wygląd jest odzwierciedleniem wewnętrznej siły, wytrzymałości i mocy.

 

Jeep Wrangler JL - Camp Jeep PL 2019   Jeep Wrangler JL 2019