Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo

Serwis samochodów amerykańskich

 

Fachowość i profesjonalizm

 

Szukając serwisu samochodowego zastanawiamy się, jak zweryfikować rzetelność usług różnych placówek. Reklamy wszystkie je stawią na pierwszym miejscu. Z drugiej strony internet aż kipi od opisów niefachowości warsztatów. Może potwierdzeniem profesjonalizmu i uczciwości w serwisowaniu aut jest ponad 50 lat funkcjonowania na rynku i opinie tysięcy klientów?

Taką filozofię wyznaje Edmark Auto, autoryzowany serwis marek Chrysler, Jeep, Dodge i Lancia, działający na rynku usług motoryzacyjnych od ponad 50 lat. Prowadzimy serwis samochodów amerykańskich i włoskich. Naprawiamy drobne usterki, wymieniamy części, świadczymy usługi z zakresu lakiernictwa i blacharstwa samochodów osobowych. W naszym autoryzowanym serwisie Jeepa i innych amerykańskich marek, każdy problem jest do rozwiązania, każdy klient traktowany indywidualnie, a każdy samochód znany na wskroś przez doświadczony personel.

Kontakt z warsztatem samochodów amerykańskich

Jak nawiązać kontakt z naszym warsztatem samochodów amerykańskich? To bardzo proste. Pierwszy krok można wykonać przez internet. W celu usprawnienia komunikacji i weryfikacji Państwa samochodu, prosimy o wypełnienie zamieszczonego niżej formularza.

Serwis
Serwis samochodów
W celu usprawnienia komunikacji i weryfikacji Państwa samochodu prosimy o wypełnienie formularza.

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY
Administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest EDMARK AUTO Sp.J. Edward Markowski i wspólnicy (Edmark) z siedzibą w Warszawie (04-357) przy ul. Grochowska 168A. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Edmark , w tym przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przeprowadzania badań rynkowych i statystycznych. Dane mogą być udostępniane przez Edmark importerowi FCA Poland S.A oraz spółkom wchodzącym w skład Grupy Kapitałowej FIAT w Polsce oraz FCA S.p.A. z siedzibą we Włoszech do celów prowadzenia kampanii informacyjnych oraz marketingowych dotyczących oferowanych produktów i usług, jak również przeprowadzania badań rynkowych i statystycznych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

NINIEJSZYM WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ EDMARK AUTO SP.J. W CELACH OKREŚLONYCH POWYŻEJ.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZESYŁANIE MI INFORMACJI HANDLOWEJ DOTYCZĄCEJ EDMARK AUTO SP.J., A TAKŻE FCA POLAND S.A ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 18 LIPCA 2002 R. O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (DZ. U. Z 2002 R. NR 144 POZ. 1204 ZE ZM.).

 ZGADZAM SIĘ