DODGE RAM GAMA

Serwis samochodów amerykańskich

Szukając wyspecjalizowanego serwisu samochodów amerykańskich, zainteresowani zastanawiają się często, jak zweryfikować rzetelność usług różnych oferentów z branży. Może potwierdzeniem profesjonalizmu i uczciwości w serwisowaniu aut jest ponad 50 lat funkcjonowania na rynku i pozytywne opinie tysięcy Klientów?

Takimi osiągnięciami może pochwalić się EDMARK AUTO – autoryzowany serwis marek Dodge, RAM, Chrysler, Jeep i Lancia, działający na rynku usług motoryzacyjnych od ponad 50 lat. Prowadzimy serwis samochodów amerykańskich i włoskich. Naprawiamy drobne usterki, wymieniamy części, świadczymy usługi z zakresu lakiernictwa i blacharstwa samochodów osobowych. W naszym autoryzowanym serwisie Dodge, RAM, Jeepa i innych amerykańskich marek, każdy problem jest do rozwiązania, każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a każdy samochód znany na wskroś przez doświadczony personel. Nasz serwis modyfikuje auta do wypraw oraz off-roadu. Oferujemy akcesoria przydatne w jeździe terenowej, a także montujemy rampy na rowery i bagażniki na narty. Jesteśmy w stanie pomóc nie tylko w przygotowaniu auta, ale również organizujemy spotkania z instruktorem, który pomaga w doskonaleniu umiejętności jazdy w warunkach terenowych.

 

Autoryzowany serwis Jeepa, Dodge, RAM, Chrysler

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Jeepa, Dodge i RAM. Na samochodach tych marek znamy się jak nikt inny, ponieważ jesteśmy najstarszym dealerem w Polsce. Wykonujemy naprawy blacharskie takie jak: usuwanie zarysowań, polerowanie, lakierowanie i prostowanie blach. Przeprowadzamy diagnostykę aut oraz przeglądy techniczne i okresowe. Wymieniamy filtry, olej oraz zajmujemy się dezynfekcją samochodów. Wykonujemy również naprawy warsztatowe wszystkich części aut. Serwisujemy m.in. hamulce, amortyzatory, silnik, klimatyzację, zawieszenie i sprzęgła. Naszym Klientom oferujemy zarówno oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Sprzedajemy produkty do pielęgnacji auta, żarówki, wycieraczki i inne akcesoria do samochodów marek Jeep, Dodge, RAM, Chrysler, Lancia. Przeprowadzamy również modyfikacje zewnętrzne zgodnie z życzeniem Klienta. Zapraszamy wszystkich właścicieli aut do naszego autoryzowanego serwisu w Warszawie.

 

Kontakt z warsztatem samochodów amerykańskich

Chciałbyś umówić się na wizytę w naszym serwisie lub sprawdzić, czy Twój Chrysler, Dodge, Jeep, RAM powinien mieć wykonaną bezpłatną usługę serwisową? Żaden problem – wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

W celu usprawnienia komunikacji i weryfikacji Państwa samochodu prosimy o wypełnienie formularza.

Cel kontaktu z serwisem (*)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMARK AUTO Sp.J. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę EDMARK AUTO Sp.J. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki EDMARK AUTO Sp.J. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).