Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

DODGE RAM GAMA

Serwis samochodów amerykańskich – Dodge, RAM i JEEP

Szukając serwisu samochodowego zastanawiamy się, jak zweryfikować rzetelność usług różnych placówek. Reklamy wszystkie je stawiają na pierwszym miejscu. Z drugiej strony Internet aż kipi od opisów niefachowości warsztatów. Może potwierdzeniem profesjonalizmu i uczciwości w serwisowaniu aut jest ponad 50 lat funkcjonowania na rynku i opinie tysięcy klientów?

Taką filozofię wyznaje Edmark Auto, autoryzowany serwis marek Dodge, RAM, Chrysler, Jeep i Lancia, działający na rynku usług motoryzacyjnych od ponad 50 lat. Prowadzimy serwis samochodów amerykańskich i włoskich. Naprawiamy drobne usterki, wymieniamy części, świadczymy usługi z zakresu lakiernictwa i blacharstwa samochodów osobowych. W naszym autoryzowanym serwisie Dodge, Ram, Jeepa i innych amerykańskich marek, każdy problem jest do rozwiązania, każdy klient traktowany jest indywidualnie, a każdy samochód znany na wskroś przez doświadczony personel.

Kontakt z warsztatem samochodów amerykańskich

Chciałbyś umówić się na wizytę w naszym serwisie lub sprawdzić, czy Twój Chrysler, Dodge, Jeep, Ram powinien mieć wykonaną bezpłatną akcje serwisową? Żaden problem – wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Serwis
Serwis samochodów
W celu usprawnienia komunikacji i weryfikacji Państwa samochodu prosimy o wypełnienie formularza.

Cel kontaktu z serwisem (*)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMARK AUTO Sp.J. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę EDMARK AUTO Sp.J. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki EDMARK AUTO Sp.J. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).