Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
logo

EDMARK AUTO – salon i serwis samochodów amerykańskich

 

EDMARK AUTO jest firmą rodzinną, z wieloletnią tradycją. Założona została w 1960 roku przez Ryszarda Markowskiego jako serwis samochodowy. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. W późniejszym czasie w budowaniu firmy zaczął wspomagać go syn, Edward, a potem także wnuczki: Patrycja i Aneta. W naszym przypadku znaczenie firmy rodzinnej odnosi się również do pracowników, którzy od wielu lat ją tworzą.

Autoryzowany serwis Jeepa i innych marek

 

W 1986 roku firma zdobyła autoryzację General Motors North America, a głównym profilem naszej działalności stał się serwis samochodów amerykańskich. Od roku 1993 jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i serwisantem samochodów Chrysler i Jeep (jako pierwsi w Polsce). Specjalizujemy się w sprzedaży niezawodnych samochodów marki Jeep, w tym Jeep Cherokee i Grand Cherokee, Jeep Renegade czy Jeep Wrangler.

W 2006 otrzymaliśmy kolejną autoryzację amerykańskiej marki Dodge.

Po połączeniu Fiata i Chryslera w 2010 r. do naszego salonu i serwisu dołączyła marka Lancia. W sprzedaży posiadamy m. in. Lancię Yplison oraz Lancię Voyager.

Dzięki aktywnej, wieloletniej współpracy z Korporacjami Chrysler, Fiat oraz regularnym uczestnictwu w polskich i zagranicznych szkoleniach jesteśmy czołowym sprzedawcą i serwisantem aut tych marek.

W naszym serwisie zajmujemy się m. in. lakiernictwem i blacharstwem samochodów wszystkich marek.

A tak napisano o nas w czasopiśmie obywatelskim „Mieszkaniec” – zobacz artykuł (.pdf)
Artykuł w dzienniku „Fakt” – zobacz artykuł (.pdf)

Person-icon-grey

Marek Jagodziński

Kierownik Serwisu, pracuje w Edmark Auto od 1990 r. Skończył Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Kompetentny, sumienny, strażnik procedur, bardzo opanowany, ceniący czas i potrzeby klienta. Jego wieloletnie doświadczenie doceniają nasi starzy i lojalni klienci.

apaz

Andrzej Paź

Doradca klienta, specjalista do spraw gwarancji. Rzetelnie oraz z wielką atencją wysłucha i pomoże klientowi. Jego spokój i opanowanie gwarantuje zadowolenie i satysfakcję.

wciechomski

Włodzimierz Ciechomski

Przyszedł do naszej firmy w zimę stulecia. Pełni funkcję doradcy klienta. Serwisowy „samiec alfa”. Z pewnością nikt w Polsce nie naprawił takiej ilości Jeepów, Chryslerów oraz Dodge jak on. Oaza spokoju dopóki nie wejdziesz mu w drogę, klienci go uwielbiają.

Person-icon-grey

Wojtek Rojek

Doradca Klienta. Aktywnie uczestniczy w budowie naszej firmy od 1990 r. Fachowiec w dziedzinie skrzyń automatycznych, z zamkniętymi oczami potrafi złożyć skrzynie do prawie każdego Jeepa czy Chryslera. Z wielką rozwagą i spokojem podchodzi do rozwiązania każdego technicznego problemu.

r_zelazowski

Rafał Żelazowski

Jest z nami od 15 lat. Miłośnik motoryzacji, wielki przyjaciel klientów. Doskonały znawca rynku motoryzacyjnego oraz potrzeb klientów. Nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z jego obsługi. Jego motto: „nie handluję używanymi samochodami”. Jego marzeniem jest jeździć na co dzień Jeepem Grand Cherokee SRT.

s_adamkiewicz

Sebastian Adamkiewicz

Dla przyjaciół „Haruś”. Pracuje w firmie od 2011 roku. Mały wielki człowiek do poważnych biznesów. Lubi wyzwania przy sprzedaży samochodów. Wyjątkowy esteta, działa według ustalonych procedur. Jego wielką pasją jest dobre jedzenie.

mchlodecka

Marlena Chłodecka

Przez 8 lat pracowała w Chrysler Polska. W 2014 r. z wielką przyjemnością dołączyła do naszego zespołu sprzedaży. Zajmuje się Jeep Clubem, marketingiem, kontaktami z klientami. Jej wielką miłością jest off-road i Jeepy. Prywatnie posiada Jeepa Cherokee z 1997, który jest jej dumą.

a_antoniak

Agnieszka Antoniak

Główna Księgowa. Pracuje z nami od 19 lat, cyfry oraz bilanse nie mają dla niej tajemnic. Jest nieocenionym fachowcem w swojej dziedzinie, ponadto stale się szkoli. Posiada najbardziej charakterystyczny uśmiech, który wszyscy lubimy. Ponieważ jest szybka, każdego dogoni i przypilnuje, a wysokie szpilki absolutnie nie przeszkadzają jej w bieganiu po stromych schodach naszej firmy.