logo

EDMARK AUTO – salon i serwis samochodów amerykańskich

 

EDMARK AUTO jest firmą rodzinną, z wieloletnią tradycją. Założona została w 1960 roku przez Ryszarda Markowskiego jako serwis samochodowy. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. W późniejszym czasie w budowaniu firmy zaczął wspomagać go syn, Edward, a potem także wnuczki: Patrycja i Aneta. W naszym przypadku znaczenie firmy rodzinnej odnosi się również do pracowników, którzy od wielu lat ją tworzą.

Autoryzowany serwis Jeepa i innych marek

 

W 1986 roku firma zdobyła autoryzację General Motors North America, a głównym profilem naszej działalności stał się serwis samochodów amerykańskich. Od roku 1993 jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i serwisantem samochodów Chrysler i Jeep (jako pierwsi w Polsce). Specjalizujemy się w sprzedaży niezawodnych samochodów marki Jeep, w tym Jeep Cherokee i Grand Cherokee, Jeep Renegade czy Jeep Wrangler.

W 2006 otrzymaliśmy kolejną autoryzację amerykańskiej marki Dodge.

Po połączeniu Fiata i Chryslera w 2010 r. do naszego salonu i serwisu dołączyła marka Lancia. W sprzedaży posiadamy m. in. Lancię Yplison oraz Lancię Voyager.

Dzięki aktywnej, wieloletniej współpracy z Korporacjami Chrysler, Fiat oraz regularnym uczestnictwu w polskich i zagranicznych szkoleniach jesteśmy czołowym sprzedawcą i serwisantem aut tych marek.

W naszym serwisie zajmujemy się m. in. lakiernictwem i blacharstwem samochodów wszystkich marek.

Od Lutego 2019 ponownie powróciły do naszego salonu marki Dodge i RAM dzięki nawiązaniu współpracy z KWA parnerowi FCA.

Terenwizja – Jeep Wrangler JK, modyfikacje wykonane w Edmark Auto – zobacz film(youtube)

A tak napisano o nas w czasopiśmie obywatelskim „Mieszkaniec” – zobacz artykuł (.pdf)
Artykuł w dzienniku „Fakt” – zobacz artykuł (.pdf)
Artykuł w miesięczniku „Dealer” – zobacz artykuł (.pdf)

Person-icon-grey

Marek Jagodziński

Kierownik Serwisu, pracuje w Edmark Auto od 1990 r. Skończył Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Kompetentny, sumienny, strażnik procedur, bardzo opanowany, ceniący czas i potrzeby klienta. Jego wieloletnie doświadczenie doceniają nasi starzy i lojalni klienci.

apaz

Andrzej Paź

Doradca klienta, specjalista do spraw gwarancji. Rzetelnie oraz z wielką atencją wysłucha i pomoże klientowi. Jego spokój i opanowanie gwarantuje zadowolenie i satysfakcję.

whatsapp-icon +48 604 593 308

wciechomski

Włodzimierz Ciechomski

Przyszedł do naszej firmy w zimę stulecia. Pełni funkcję doradcy klienta. Serwisowy „samiec alfa”. Z pewnością nikt w Polsce nie naprawił takiej ilości Jeepów, Chryslerów oraz Dodge jak on. Oaza spokoju dopóki nie wejdziesz mu w drogę, klienci go uwielbiają.

Person-icon-grey

Wojtek Rojek

Doradca Klienta. Aktywnie uczestniczy w budowie naszej firmy od 1990 r. Fachowiec w dziedzinie skrzyń automatycznych, z zamkniętymi oczami potrafi złożyć skrzynie do prawie każdego Jeepa czy Chryslera. Z wielką rozwagą i spokojem podchodzi do rozwiązania każdego technicznego problemu.

Person-icon-grey

Artur Miąskiewicz

 

whatsapp-icon +48 882 177 007

a_antoniak

Agnieszka Antoniak

Główna Księgowa. Pracuje z nami od 19 lat, cyfry oraz bilanse nie mają dla niej tajemnic. Jest nieocenionym fachowcem w swojej dziedzinie, ponadto stale się szkoli. Posiada najbardziej charakterystyczny uśmiech, który wszyscy lubimy. Ponieważ jest szybka, każdego dogoni i przypilnuje, a wysokie szpilki absolutnie nie przeszkadzają jej w bieganiu po stromych schodach naszej firmy.