Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Części do samochodów amerykańskich

Oferujemy oryginalne, nowe części Dodge, akcesoria RAM, Chrysler, JEEP, Lancia pozyskane od Mopar (MOtor PARts) – firmy specjalizującej się w sprzedaży części zamiennych oraz serwisu wszystkich samochodów amerykańskich z koncernu Chrysler. KONCER FCA
Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży samochodów amerykańskich marek, jak i części do nich. Chętnie pomożemy Państwu w ich prawidłowym doborze. Nasi konsultanci w przypadku wątpliwości konsultują dobór części z doradcami serwisowymi. Współpracujemy również z wiarygodnymi i rzetelnymi dostawcami wysokiej klasy zamienników.
Udzielamy gwarancji na wszystkie nowe części Dodge, akcesoria RAM, Chrystler, Jeep oraz Lancia.
W naszym autoryzowanym serwisie Jeepa, Chryslera, Dodgea, Lancia i innych marek zajmujemy się wymianą części oraz innymi naprawami.
W celu prawidłowego doboru części prosimy wypełnić formularz widoczny obok.


Wyprzedaż akcesoriów Dodge Ram

Cennik

Przykładowy cennik części nowych Mopar oraz zamienników wiarygodnych dostawców

Formularz zapytania o części:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMARK AUTO Sp.J. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę EDMARK AUTO Sp.J. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki EDMARK AUTO Sp.J. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

Wyprzedaż części zamiennych i akcesoriów przeznaczonych do samochodów wycofanych z produkcji Jeep, Dodge, akcesoria RAM, Chrysler, Lancia

wyprzedaż starych części_ce1fc067_1015_100832

Stalowe i aluminiowe osłony podwozia:

KORZYŚCI STOSOWANIA OSŁON PODWOZIA

  • zabezpieczają wrażliwe elementy silnika i osprzętu przed wszelkimi niespodziankami mogącymi znajdować się na naszych drogach i bezdrożach!
  • obniżają o 30-50% hałasu z komory silnika benzynowego docierającego do kierowcy i pasażerów.
  • utrzymują czystość we wnętrzu komory silnikowej co przyczynia się do znaczącej poprawy warunków pracy jednostki napędowej, zwiększając jej trwałość i niezawodność!
  • zmniejszają opór aerodynamiczny pod samochodem co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.
  • jednostka napędowa chroniona osłoną znacznie wolniej traci ciepło, dzięki czemu podczas krótkich, wieloodcinkowych jazd miejskich można liczyć na jej skuteczne dogrzanie i związaną z tym oszczędność paliwa.