Nowe części do Dodge i RAM

Sprzedajemy nowe części do Dodge i RAM, zarówno oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Oferujemy sprzedaż i serwis części do aut RAM 1500 w różnych wersjach, m.in. Longhorn, Laramie, Rebel i Limited.

Oferujemy popularny, oryginalny olej silnikowy MOPAR SAE 5W20 (MS-6395, na przykład do RAM DT 5,7 V8). W naszym asortymencie znajdą Państwo akcesoria od dostawcy TRUCK HERO. Dzięki współpracy z tą firmą możemy zaproponować Klientom m.in. doskonałej jakości pokrowce samochodowe, zderzaki i akcesoria do zderzaków, dodatkowe oświetlenie dla samochodów terenowych, chlapacze, pokrowce na siedzenia i szereg innych produktów. Ponadto w naszym salonie zakupią Państwo:

 • rampy ochronne z produkcji GO RHINO,
 • sportowy wydech MAGNAFLOW do modelu RAM DT,
 • organizer do skrzyni ładunkowej, który pozwala na uporządkowane przechowywanie wszystkiego, co jest potrzebne podczas podróży, jednocześnie oferując możliwość załadowania palety o wadze do 900 kg (RAM 1500 DT ze skrzynią ładunkową o długości 5,7 ”i 6,4”).

 

Mamy również szeroką ofertę części do aut Dodge Durango i Challenger. Oprócz oryginalnych produktów oferujemy zamienniki marki Mopar V-Line, m.in. klocki i szczęki hamulcowe. W sprzedaży mamy także m.in.:

 • nakładki progowe MOPAR Logo Challenger – wykonane ze stali nierdzewnej z laserowo wygrawerowanym logo,
 • Shaker Scoop Induction Kit – zestaw do modyfikacji auta w duchu „Street Legal”, zawierający osłonę wentylacyjną maski, wlot zimnego powietrza i emblematy,
 • Hood Pin Kits from Mopar Performance – zestaw elementów wykonanych ze stali nierdzewnej, m.in. zatrzaski do maski i wsporniki, które nadadzą autu klasyczny wygląd.
 • Challenger Intake Systems – oferta akcesoriów ulepszających działanie układu dolotowego powietrza, m.in. takich jak: filtr stożkowy, który maksymalizuje przepływ powietrza i obniża jego temperaturę.

Części do samochodów amerykańskich

Oprócz akcesoriów i nowych części do Dodge RAM oferujemy również oryginalne części do samochodów amerykańskich takich jak Chrysler, JEEP, Lancia pozyskane od Mopar (MOtor PARts) – firmy specjalizującej się w sprzedaży części zamiennych oraz serwisie wszystkich samochodów amerykańskich z koncernu Stellantis.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży samochodów amerykańskich marek, jak i części do nich. Chętnie pomożemy Państwu w ich prawidłowym doborze. Nasi konsultanci w przypadku wątpliwości konsultują dobór części z doradcami serwisowymi. Współpracujemy również z wiarygodnymi i rzetelnymi dostawcami wysokiej klasy zamienników. Udzielamy gwarancji na wszystkie części i akcesoria Dodge, RAM, Chrystler, Jeep oraz Lancia. W naszym autoryzowanym serwisie Jeepa, Chryslera, Dodgea, Lancia i innych marek zajmujemy się wymianą części oraz naprawami. W celu prawidłowego doboru części prosimy wypełnić formularz widoczny obok. Oferujemy również części i akcesoria potrzebne do off-roadu takie jak zderzaki, osłony przeciwbłotne, lampy terenowe i halogeny, a także liny i wyciągarki.

 

Dodge Journey – wyprzedaż nowych części


Dodge Journey

NOWE CZĘŚCI DODGE Journey – rocznik 2014-2018


Wyprzedaż akcesoriów Dodge Ram

Cennik

Przykładowy cennik części nowych Mopar oraz zamienników wiarygodnych dostawców

Formularz zapytania o części:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMARK AUTO Sp.J. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę EDMARK AUTO Sp.J. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki EDMARK AUTO Sp.J. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

Wyprzedaż części zamiennych i akcesoriów przeznaczonych do samochodów wycofanych z produkcji Jeep, Dodge, akcesoria RAM, Chrysler, Lancia

wyprzedaż starych części_ce1fc067_1015_100832

Stalowe i aluminiowe osłony podwozia:

KORZYŚCI STOSOWANIA OSŁON PODWOZIA

 • zabezpieczają wrażliwe elementy silnika i osprzętu przed wszelkimi niespodziankami mogącymi znajdować się na naszych drogach i bezdrożach,
 • obniżają o 30-50% hałasu z komory silnika benzynowego docierającego do kierowcy i pasażerów,
 • utrzymują czystość we wnętrzu komory silnikowej, co przyczynia się do znaczącej poprawy warunków pracy jednostki napędowej, zwiększając jej trwałość i niezawodność,
 • zmniejszają opór aerodynamiczny pod samochodem, co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa,
 • jednostka napędowa chroniona osłoną znacznie wolniej traci ciepło, dzięki czemu podczas krótkich, wieloodcinkowych jazd miejskich można liczyć na jej skuteczne dogrzanie i związaną z tym oszczędność paliwa.