Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo

samochody - blacharstwo i lakiernictwo

W zakresie działalności naszego serwisu samochodowego mieści się zapewnienie pomocy w załatwieniu formalności związanych z procedurą zgłaszania szkody komunikacyjnej z OC i AC we wszystkich dostępnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Bierzemy udział przy oględzinach rzeczoznawcy, załatwiamy wszystkie formalności z TU, przy likwidacji szkody Klient nie wykłada własnych środków finansowych za naprawę pojazdu. Na czas trwania naprawy udostępniamy pojazd zastępczy.

Świadczymy też usługi blacharsko-lakiernicze przy zastosowywaniu sprawdzonych produktów oraz skutecznych technik naprawy. Nasza firma jest certyfikowanym partnerem PPG (producenta znanych i cenionych lakierów wodno-rozpuszczalnych).

Zajmujemy się blacharstwem i lakiernictwem samochodów amerykańskich – posiadamy autoryzację dla marek Jeep, Chrysler, Dodge, Lancia (zachowanie gwarancji na perforację blacharsko-lakierniczą). Niemniej jednak wykonujemy również prace blacharskie i lakiernicze na innych markach samochodów osobowych. Systematycznie współpracujemy z autoryzowanymi serwisami marek Fiat, Alfa, Opel, BMW, WV.

Współpracujemy z autoryzowanymi dostawcami części zamiennych mechanicznych i blacharskich tj.: MOPAR, InterCars oraz oryginalnych części do wszystkich marek pojazdów.

Biuro obsługi klientów służy pomocą pod numerami telefonów:

+48 604 626 522
+48 22 870 05 06

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Możliwość przyjęcia uszkodzone pojazdy na nasz plac 24H, w tym celu prosimy o kontakt: +48 602 229 005

Pomoc Drogowa

W razie potrzeby podajemy numer telefonu pomocy drogowej z nami współpracującej (24/h):

Jarosław Napiórkowski +48 601 301 446
Proszę podać hasło: EDMARK

Samochód zastępczy

W przypadku szkód komunikacyjnych, tak z polisy OC jak i AC, likwidowanych bezgotówkowo przez nasz serwis oferujemy klientom samochody zastępcze. Auto zastępcze otrzymacie Państwo w chwili odstawienia swojego auta do naszego serwisu. Możemy Państwa zapewnić, że:

  • nie pobieramy żadnych kaucji ani zabezpieczeń finansowych za wypożyczone auto
  • wypożyczenie obejmuje pełny czas naprawy, aż do wyjazdu klienta z naszego Warsztatu
  • otrzymujecie Państwo auto z pełnym bakiem paliwa i prosimy o zwrot również z pełnym bakiem

Aktualnie dysponujemy samochodami Jeep Renegade- manual, Jeep Renegade-automat, Lancia Ypsilon, Jeep WranglerUnlimited.

2 naklejka Ergo Hestia 40x16 cm
Benefia

Formularze potrzebne do rozliczenia szkody: