Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami autoryzowanego salonu i serwisu samochodowego marek Jeep, Chrysler, Lancia, Dodge i Ram. W zakładce tej znajdziecie Państwo informacje o wszystkich wyprzedażach aut oraz promocjach na usługi serwisowe. Zamieszczamy też zdjęcia z jazd testowych i innych pokazów z naszymi samochodami.


Rekordowy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w trakcie jazdy po lodzie na jeziorze Bajkał

Tegoroczne Dni Prędkości, przeprowadzone w ramach Baikal Ice Motor Sports Festival w Rosji, przebiegły pod znakiem sukcesu Jeepa. Flagowy SUV tej marki – Grand Cherokee Trackhawk – ustanowił rekord prędkości na lodzie w swojej kategorii pojazdów. Dokonanie to znalazło potwierdzenie w danych Rosyjskiej Federacji Sportów Samochodowych (RAF). Zgodnie z nimi, Grand Cherokee Trackhawk osiągnął średnią prędkość ponad 257 km/h na dystansie 1 km ze startu lotnego oraz średnią prędkość powyżej 100 km/h ze startu z miejsca. Czujniki GPS pojazdu zarejestrowały maksymalną prędkość wynoszącą 280 km/h.

Trackhawk najszybszym SUV-em na świecie!

Pokaz imponujących możliwości technicznych Jeepa Grand Cherokee Trackhawk nie pozostawia wątpliwości – obecnie to najszybszy seryjnie produkowany SUV na świecie. Silnik V8 o mocy 710 KM i pojemności 6,2 l doskonale dostosowuje się do najbardziej wymagających warunków jezdnych – łącznie ze skutym lodem jeziorem. Mimo ogromnych rozmiarów, pojazd osiąga 100 km/h w zaledwie 3,7 s, a jego maksymalna prędkość dochodzi do – bagatela – 290 km/h!

Gwarant imponujących właściwości trakcyjnych pojazdu stanowią układ hamulcowy Brembo z powiększonymi hamulcami przednimi, system napędu integralnego on-demand Jeep Quadra-Trac dysponujący tylnym, elektronicznym mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu i jednobiegową skrzynią rozdzielczą oraz system Selec-Track z pięcioma trybami dynamicznymi – auto, sport, tor, śnieg i holowanie – pozwalający wybierać ustawienia dopasowane do stylu i warunków jazdy, optymalizując osiągi na każdej nawierzchni.

Maksymalna prędkość osiągnięta przez Grand Cherokee Trackhawk została wpisana do oficjalnej Księgi Rekordów Rosji. Poznaj rekordowego Jeepa już dziś, odwiedzając salon Edmark Auto w Warszawie.

Link do ogłoszenia

Poznań Motor Show, czyli wielki powrót Dodge’a i RAM-a do Polski

Poznań Motor Show, czyli wielki powrót Dodge’a i RAM-a do Polski

Poznań Motor Show 2019 już za nami. W trakcie największych targów motoryzacyjnych w kraju w 15 pawilonach zaprezentowało się blisko 170 wystawców. Na miłośników czterech kółek czekało około 60 premier i szereg samochodowych nowinek. Za ważną i ciekawą należy uznać informację o utworzeniu nowej sieci dealerskiej Dodge i RAM, stwarzającej możliwość nabycia tych znanych amerykańskich marek bezpośrednio w polskich salonach sprzedaży.

Więcej »

Jeep® Trail Rated Academy 5-7 kwietnia 2019

Masz Jeep-a z napędem 4×4?
Ciągnie Cię w teren, ale nie wiesz jak to zrobić?

Mamy propozycję dla Ciebie !
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy razem z instruktorami Jeep Trail Rated Academy kolejne spotkanie w terenie.
Założeniem najbliższego spotkania jest bliższe poznanie posiadanego Jeep-a z napędem 4×4 , zrozumienie działania systemów napędowych oraz doskonalenie umiejętności kierowców w warunkach terenowych.

Termin :
Jeep Basic 05-07 kwietnia 2019r.

Miejsce:
Jura Krakowsko- Częstochowska, Podlesice, Hotel Ostaniec

Zgłoszenia: 
Formularz zgłoszeniowy 05-07.04.2019
http://jeepacademy.pl/…/jeep-academy-rejestracja-05-07-kwi…/

Ilość miejsc ograniczona do 25 aut.

Więcej szczegółów na:
http://www.jeepacademy.pl/#5

Nagroda za projekt marketingowy dla Edmark

edmark auto nagrodaNasza firma otrzymała nagrodę dla najlepszego projektu marketingowego roku 2018 od FCA. W ten sposób zostały uhonorowane nasze działania mające na celu promocję wśród polskich klientów pojazdów marki Jeep. Przyznana nagroda stanowi ukoronowanie wysiłków całego zespołu, który z pełną pasją i zaangażowaniem oddał się pracy nad tym projektem, chcąc, aby był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Tym większą radość sprawia naszej firmie, że wysiłki te zostały docenione przez FCA, czyli naszego biznesowego partnera.

Przygotowania do produkcji Jeepa Renegade’a Plug-in

Firma Melfi przygotowuje się do produkcji hybrydowego Jeepa Renegade’a Plug-in!

Mieszcząca się we Włoszech fabryka Melfi FCA rozpoczęła przygotowania do produkcji nowego hybrydowego samochodu elektrycznego. Wprowadzenie Jeepa Renegade Plug-in Hybrid Electric Vehicle do sprzedaży – bo o nim mowa – planowane jest na początek 2020 roku.

Pierwsze przedprodukcyjne modele nowego Jeepa wytwarzane będą już w 2019 roku. Szacuje się, że całkowity koszt inwestycji wynieść ma ponad 200 milionów euro i obejmować będzie silne zaangażowanie koncernu FCA w szkolenie pracowników, w zakresie wykorzystania nowej technologii. Warto również nadmienić, że w związku z planowaną inwestycją, modernizacji poddane zostaną również wszystkie urządzenia zaangażowane w produkcję nowych pojazdów.

W trakcie trwania Dni Rynków Kapitałowych, kiedy to inwestorom zaprezentowano szczegółowy biznesplan na lata 2018-2022, stwierdzono że za najważniejszy czynnik zmian w planie strategicznym, należy uznać elektryfikację pojazdów.

Jeep Renegade jest kolejnym, szalenie istotnym krokiem w rozwoju elektryfikacji FCA. Koncern, do 2022 roku, planuje wypuścić na rynek łącznie dwanaście elektrycznych układów napędowych (BEV, PHEV, full-hybrid, mild-hybrid). Szacuje się, że trzydzieści różnych modeli wyposażonych będzie w co najmniej jeden z tych systemów.

Nowy Jeep Cherokee 2018

Nowy Jeep Cherokee 2018

 

Jeep Cherokee 2018 stanowi połączenie tradycji i technologii, najwyższej jakości wykonania oraz estetycznego designu. To kolejna odsłona niezwykle popularnego SUV-a, który podbił serca kierowców miejskich i terenowych. Co ma do zaoferowania odnowiony Cherokee?

 

Jeszcze większy komfort i estetyka

 

Odświeżony design i zaawansowane funkcje technologiczne stanowią wyraz ewolucji, jaką przeszedł Jeep Cherokee. W odnowionym wnętrzu pojazdu wykorzystano zupełnie nowe materiały, a także zwiększono pojemność przestrzeni ładunkowej.

 

Szerokie możliwości silnika

 

Pojazd zaopatrzono w silnik MultiJet II o pojemności 2,2 litra i mocy 195 KM. W 2019 roku gamę silników uzupełni nowy, 2-litrowy silnik benzynowy turbo z wtryskiem bezpośrednim o mocy 270 KM. Kierowcy nabywający Jeepa Cherokee mają możliwość wyboru spośród trzech systemów napędu 4×4. Samochód posiada też blokadę tylnego mechanizmu różnicowego.

 

Multimedia nowej generacji

 

Na wyposażeniu nowego Jeepa Cherokee znajduje się multimedialny System UconnectTM czwartej generacji z 7” lub 8,4” ekranem dotykowym o dużej rozdzielczości, z funkcjami Apple CarPlay i Android AutoTM.

 

Jeszcze większe bezpieczeństwo

 

Szereg systemów ochrony sprawia, że Jeep Cherokee jest pojazdem bezpieczniejszym niż kiedykolwiek wcześniej. W zakres wyposażenia wchodzą m.in. system ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (Active Forward Collision Warning-Plus) z systemem hamowania awaryjnego przed pieszymi (Pedestrian Emergency Braking), aktywny system wspomagania hamowania awaryjnego (Advanced Brake Assist), tempomat adaptacyjny (Adaptive Cruise Control-Plus), asystent pasa ruchu (LaneSense Lane Departure Warning-Plus), system wykrywania martwego pola (Blind Spot Monitoring) z systemem wykrywania obiektów na drodze cofania (Rear Cross Path detection), tylna kamera ParkView z dynamiczną siatką, aktywny ogranicznik prędkości (Active Speed Limiter) i osiem poduszek powietrznych.

 

Kilka wersji wyposażenia

 

Samochód jest dostępny w wersjach wyposażenia Limited i Overland. Wariant Trailhawk uzupełni gamę Cherokee w 2019 roku.

 

Jeszcze większe bezpieczeństwo

 

Ponad 70 oryginalnych akcesoriów Mopar® pozwala na indywidualizację nowego Cherokee, a innowacyjny zestaw usług z zakresu łączności Mopar® Connect zapewnia bezpieczeństwo i zdalne sterowanie funkcjami pojazdu.

 

Nawiąż kontakt z dealerem

 

Dowiedz się więcej, nawiązując kontakt z autoryzowanym dealerem EDMARK AUTO w Warszawie. Umów się na jazdę testową i doświadcz jakości, którą oferuje odświeżony Jeep Cherokee.