Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami autoryzowanego salonu i serwisu samochodowego marek Jeep, Chrysler, Lancia, Dodge i Ram. W zakładce tej znajdziecie Państwo informacje o wszystkich wyprzedażach aut oraz promocjach na usługi serwisowe. Zamieszczamy też zdjęcia z jazd testowych i innych pokazów z naszymi samochodami.

Terenwizja – Jeep Wrangler JK, modyfikacje wykonane w Edmark Auto – zobacz film(youtube)

Praca serwisu Edmark Auto w czasie pandemii koronawirusa

Pragniemy Państwa poinformować, że w czasie pandemii koronawirusa praca serwisu Edmark Auto nie ulega zmianie. Rozumiemy, że w obecnej sytuacji, sprawny samochód jest szczególnie potrzebny na wypadek nagłych wydarzeń i jego naprawy nie należy odkładać na później. Ponadto jesteśmy też świadomi, że auta na gwarancji muszą przechodzić okresowe przeglądy w celu jej utrzymania. W związku z tym nie zamykamy się na potrzeby Klientów i przyjmujemy samochody do naprawy 24h/7 przez 7 dni w tygodniu.

Chcąc jednak zadbać o pełne bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i naszych pracowników prosimy o umawianie wizyt drogą telefoniczną (604 593 308) lub mailową (serwis@edmark.com.pl). Skontaktować można się z nami także poprzez WhatsApp (602 229 005). Po ustaleniu szczegółów usługi określimy termin dostarczenia i odbioru samochodu z serwisu. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Specjalne edycje Wranglera na zlocie Jeep Beach Week 2022

Legendarny Jeep Wrangler w wyjątkowych edycjach High Tide 2022 i Jeep Beach pojawi się w tym roku na majowym Jeep Beach Week organizowanym w Daytona Beach na Florydzie. To nie koniec niespodzianek, ponieważ specjalnie na to wydarzenie amerykański producent przygotował dla swoich fanów zupełnie nowy kolor nadwozia High Velocity, który dostępny jest dla wszystkich wersji Wranglera w Stanach Zjednoczonych.

2-jeepy

Więcej »

Wcześniejsze zakończenie najmu auta bez dodatkowych kosztów? Leasys wprowadza formułę Be Free

Be Free to kierowana do przedsiębiorców nowa formuła długoterminowego wynajmu samochodów wprowadzona przez spółkę Leasys Polska. Formuła ta rozszerza dotychczasowy wachlarz możliwości przy wynajmie, umożliwiając osobom prowadzącym działalność gospodarczą jeszcze lepsze dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na maksymalnym komforcie użytkowania wypożyczonego auta.

Jeep Compass

Więcej »

Ponad 100 akcesoriów Mopar dedykowanych nowemu Wranglerowi 4xe

Nowy Jeep Wrangler 4xe to najmocniejszy, najbardziej wydajny, zrównoważony i zaawansowany technicznie Wrangler w historii amerykańskiej marki. Każdy właściciel tego modelu może go dowolnie personalizować dzięki ofercie ponad 100 dedykowanych akcesoriów firmy Mopar stworzonych we współpracy z Jeepem. Wybrane dodatki umożliwiają zwiększenie funkcjonalności pojazdu i dopasowanie jego wyglądu do indywidualnych preferencji właściciela.
Więcej »