Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami autoryzowanego salonu i serwisu samochodowego marek Jeep, Chrysler, Lancia, Dodge i Ram. W zakładce tej znajdziecie Państwo informacje o wszystkich wyprzedażach aut oraz promocjach na usługi serwisowe. Zamieszczamy też zdjęcia z jazd testowych i innych pokazów z naszymi samochodami.

Terenwizja – Jeep Wrangler JK, modyfikacje wykonane w Edmark Auto – zobacz film(youtube)


Komunikat – zagrożenie epidemią koronawirusa

uwaga

Szanowni Klienci!!!

Edmark pracuje pon.-pt. w godzinach 7.00-17.00

W sytuacji zagrożenia epidemicznego koronawirusem najważniejsze jest, abyśmy wszyscy: Państwo i nasi Pracownicy czuli się bezpiecznie, abyśmy nie narażali się wzajemnie na niepotrzebne ryzyko.

Praca w działach: Sprzedaży pojazdów, Części, Serwisu odbywała się bez zakłóceń, ale wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu firmy mające na celu umożliwienie korzystania z naszych usług przy zredukowaniu osobistego kontaktu do niezbędnego minimum.

Więcej »

Jeep Academy

Na prośbę naszych klientów marki Jeep, organizujemy kolejne edycje Jeep Trail Rated Academy!

Szkolenia są skierowane do wszystkich, którzy posiadają samochody marki Jeep z napędem 4×4 i chcieli by bliżej poznać systemy napędowe, charakterystyki właściwości terenowych oraz doskonalić umiejętności w jeździe terenowej pod okiem doświadczonych instruktorów, w oparciu oryginalną metodologię Jeep Engineering Trail Rated. Podczas trzydniowego kursu każdy uczestnik będzie mógł poznać prawdziwe DNA swojego Jeepa, oraz dowiedzieć się na czym polega jazda terenowa w różnorodnych warunkach.

Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczana do 25 aut.

Zapisy prowadzimy na stronie:

http://jeepacademy.pl/

Mikołajkowe Jeepowanie

Za namową naszych Jeeperów, ekipa Jeep Po Polsku zorganizowała kolejne niesamowite spotkanie w terenie. To był pełen wrażeń wypad Jeepami w towarzystwie wielbicieli aut terenowych z Jeep Po Polsku.

8 grudnia do siedziby naszej firmy przyjechali spragnieni wyzwań Jeepersi wraz ze swoimi 14 Jeepami Wranglerami. Po krótkiej odprawie wszyscy wyruszyli na całodzienną przygodę offroad, którą zakończyli wspólnym ogniskiem.

Organizatorami programu oraz opiekunami tras Mikołajkowych byli młodzi Jeepersi:
Kacper Korczak,
Eryk Mianowski,
Julia Grzegorek,
Maks Kwiatkowski,
Michał Sztyk Szymański.

Bardzo dziękujemy młodzieży za fantastyczną zabawę.

Sponsorami wydarzenia byli:

  • Edmark Auto
  • Jeep Po Polsku
  • MD Clinic
  • Ptak
  • Bilstein
  • Jeep

Atrakcyjny leasing na 102,19%

170307_Jeep_All-new-Jeep-Compass_02 (1)

 

Teraz w ofercie specjalnej Jeep  w leasingu już od 102,19% wraz z atrakcyjnymi cenami pojazdów

Informujemy, że przygotowaliśmy Ofertę specjalną „Atrakcyjny leasing na 102,19%” na nowe samochody Jeep.

Klienci zainteresowani leasingiem na samochody Jeep, mają możliwość skorzystania z bardzo niskiego kosztu finansowania, zaczynającego się od łącznej sumy opłat od 102,19% połączonego z atrakcyjnymi cenami na te pojazdy.

Zasady oferty:

  • dotyczy finansowania nowych samochodów osobowych o DMC do 3,5 t w ramach Programu ING Auto (w tym ING EKO)
  • dla umów leasingu operacyjnego, w walucie PLN – stała stopa, o poniższych  parametrach:

 

image002

Jeep® Compass

190305_Jeep_Compass_Plug-in_Hybrid_3

Miło mam Państwa poinformować o tym, że w zakładzie FCA w Melfi trwają przygotowania do wdrożenia w I kwartale 2020 roku produkcji nowego Jeep® Compassa, który będzie dostępny w krajach europejskich. Model ten będzie można zakupić również z napędem hybrydowym plug-in. Produkt jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie nabywców samochodami hybrydowymi. Produkcja nowego Jeep® Compassa jest częścią strategii przewidującej elektryfikację modeli z oferty FCA. Działania te będą koordynowane przez nowo utworzony Dział e-Mobility. W przyszłości do sprzedaży trafić ma 13 nowych (lub zmodyfikowanych modeli samochodów), a zaplanowana elektryfikacja ma objąć 12 modeli.

190305_Jeep_Compass_Plug-in_Hybrid_9

 

Jeepy® Compass produkowane będą we włoskiej fabryce Melfi. Wybór tej jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie na miejsce produkcji nie jest przypadkowy. Zakład w Melfi słynie ze skutecznego wdrażania innowacji technologicznych oraz wypuszczania na rynek najwyższej jakości produktów. Od 2015 roku przy fabryce tej działa też Plant Academy, w której opracowywane są innowacje wdrażane potem w wytwarzanych w fabryce autach.

190305_Jeep_Compass_Plug-in_Hybrid_8

 

Samochody Jeep® Compass, także te elektryczne, produkowane były do tej pory w Meksyku, Brazylii, Chinach i Indiach. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że mamy tu do czynienia z globalnym modelem auta. W Europie Compass jest, obok Renegede’a, jednym z najlepiej sprzedających się modeli Jeepów. Nie dziwi więc fakt, że Jeep Compass zajmuje główne miejsce w strategii całej marki.

190225_JEEP_COMPASS_S_2