Wirtualna konferencja prasowa Jeep®

Marka Jeep® z wykorzystuje najnowszą technologię nie tylko do produkcji samochodów, ale też do ich promocji oraz informowania o nowinkach swoich potencjalnych klientów. 20 lipca o godzinie 15:00 odbyła się wirtualna konferencja Jeep®, na której przedstawiono dwie nowe propozycje ze stajni Jeep: Renegade i Compass 4xe. To nowoczesne samochody hybrydowe mające niezwyczajne osiągi i charakteryzujące się doskonałą dynamiką jazdy. Są wydajne i zapewniają najmniejsze z dotychczasowych parametry spalania i wykorzystani prądu. Dzięki nim Jeep potwierdza swoje zaangażowanie w budowanie swojej pozycji lidera w dziedzinie rozwiązań przyjaznych środowisku.

Konferencja została poprowadzona przez dyrektora marki Jeep Brand na region EMEA, dyrektor marketingu marki Jeep regionu EMEA oraz główny inżynier Francesco Cimmino, odpowiedzialny za nadzór nad modelami Renegade i Compass PHEV.

Nagranie z tego wydarzenia, gdzie można dowiedzieć o szczegółach dotyczących samochodów i ekologicznych fabrykach, w których powstają, znajduje się na Youtube oraz Facebooku Jeep.