Wcześniejsze zakończenie najmu auta bez dodatkowych kosztów? Leasys wprowadza formułę Be Free

Be Free to kierowana do przedsiębiorców nowa formuła długoterminowego wynajmu samochodów wprowadzona przez spółkę Leasys Polska. Formuła ta rozszerza dotychczasowy wachlarz możliwości przy wynajmie, umożliwiając osobom prowadzącym działalność gospodarczą jeszcze lepsze dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na maksymalnym komforcie użytkowania wypożyczonego auta.

Jeep Compass

Formuła Be Free – czym jest i co ją wyróżnia?

Formuła Be Free to jeden z najważniejszych produktów znajdujących się w ofercie Leasys. Po raz pierwszy wprowadzona została na rynek włoski w 2016 roku. Nowy program bardzo szybko zaczął zyskiwać kolejnych zwolenników, co zaowocowało podpisaniem ponad 15 tysięcy kontraktów. Trzy lata później włoscy konsumenci uznali Be Free za Produkt Roku 2019 w kategorii Auto Service.

Obecnie z tej możliwości wynajmu długoterminowego mogą korzystać również przedsiębiorcy z Polski. Specjaliści Leasys zrobili wszystko, aby Be Free było formułą maksymalnie dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Finansowanie na 48 miesięcy bez wpłaty własnej, ubezpieczenie OC, samochód zastępczy i Assistance zawarte w stałej miesięcznej racie to zaledwie kilka z całej gamy korzyści tego rozwiązania. Cechą wyróżniającą Be Free na tle innych ofert najmu długoterminowego jest możliwość zwrotu wynajętego auta po upływie pierwszych 24 miesięcy. Zwrot nie generuje żadnych dodatkowych kosztów dla klienta.

Formuła Be Free dostępna jest w opcji podstawowej oraz Be Free Plus, rozszerzonej o pakiet usług dodatkowych zawartych w jednej stałej racie wynajmu. Wśród dodatkowych usług warto wymienić chociażby ochronę od kradzieży i pożaru, ochronę szyb, ochronę AC oraz pełną obsługę serwisową.

Czym jest Leasys?

Leasys to założona w 2001 roku przez markę Stellantis i FCA Bank spółka oferująca kompleksowe usługi z zakresu najmu krótko-, średnio- i długoterminowego samochodów dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Poza standardowym wynajmem spółka oferuje również peer-to-peer car-sharing za pośrednictwem platformy U Go i I-Link. Od 2017 roku Leasys działa także w Polsce. Spółka otworzyła swój oddział w Warszawie, oferując usługi leasingu i tradycyjnego wynajmu dla klientów biznesowych z całego kraju.