SPRAWDŹ AKCJE SERWISOWĄ

Dbamy o samochody naszych klientów.

Sprawdź czy Twój Dodge, RAM, Jeep, Chrysler, Lancia nie jest objęty akcją serwisową ogłoszoną przez producenta.

Podaj nam numer VIN swojego samochodu a poinformujemy Cię, czy Twój samochód wymaga wizyty w naszym serwisie.

Serwisujemy wszystkie samochody bez względu na ich pochodzenie.

Akcje naprawcze są wykonywane całkowicie bezpłatnie.

Wypełnij poniższy formularz, a my się wszystkim zajmiemy!

 

100112RAM03_largehero_adam_simple_S280

Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Temat

Treść wiadomości

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMARK AUTO Sp.J. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę EDMARK AUTO Sp.J. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki EDMARK AUTO Sp.J. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).