Autodetaling – oferta

Specjalizujemy się w pielęgnacji, renowacji i zabezpieczaniu wszystkich elementów nadwozia oraz wnętrza aut, łodzi, a także samolotów. Celem naszych działań jest podniesienie walorów estetycznych pojazdu, przedłużenie jego żywotności, a także zwiększenie wartości rynkowej.

Niezależnie od modelu i wieku powierzonego nam auta do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie, precyzja i dbałość o szczegóły sprawiają, że każdy pojazd wyjeżdżający z naszego studia osiąga status wyjątkowego – „diamentowego”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rewitalizacja lakieru

Proces rewitalizacji usuwa 40 – 60% zarysowań, zmatowień oraz innych niedoskonałości widocznych na lakierze. Jest to zabieg zupełnie bezpieczny dla karoserii, a przede wszystkim – trwały. Po jego wykonaniu auto odzyskuje głębię koloru i nabiera blasku. Usługa ta znacznie podnosi walory estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość.

Renowacja lakieru

Renowacja lakieru polega na wieloetapowym polerowaniu mechanicznym, w wyniku czego usuwa się do 98% zarysowań, zmatowień, wżerów oraz utlenień z powierzchni lakieru. Usługa ta jest zupełnie bezpiecznym i trwałym zabiegiem detailingowym, którego efektem jest idealnie gładki, lśniący lakier oraz niewątpliwie młodszy wygląd pojazdu. W celu utrzymania efektu renowacji nawet do kilku lat, polecamy dodatkową usługę zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru

Efektowne i trwałe zabezpieczenie lakieru osiągamy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej powłoki ceramicznej. Nie tylko chroni ona przed powstawaniem mikrozarysowań, ale też nadaje autu unikalny wygląd dzięki spotęgowaniu połysku i głębi koloru. Hydrofobowe właściwości powłoki skutecznie utrudniają przywieranie brudu, dzięki czemu utrzymanie samochodu w idealnej czystości staje się znacznie prostsze. Zabezpieczenie ceramiczne stwarza również barierę dla płynów fizjologicznych owadów, ptasich odchodów czy soków z drzew. Dodatkowym atutem powłoki jest ochrona auta przed promieniami UV oraz pozostałymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, co znacząco spowalnia proces starzenia się karoserii. Powłoka ceramiczna jest polecana zarówno w przypadku samochodów nowych, jak i używanych – uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.

jeep Cherokee
Jeep New Renegade MY19 Limited 36

 

Ochrona lakieru folią bezbarwną

Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną uznawane jest obecnie za najlepszą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Chroni ona lakierowane elementy karoserii przed zarysowaniami, odpryskami od uderzeń kamieni oraz drobnymi otarciami. Folia dzięki swojej idealnej przejrzystości i gładkości jest praktycznie niewidoczna, jednak nadaje trwały, lustrzany blask. Jedną z najciekawszych właściwości zaawansowanej folii ochronnej, jest jej zdolność do samoregeneracji – powstałe ślady i inne drobne zadrapania ulegają samoczynnej naprawie pod wpływem ciepła. Zabezpieczamy zarówno wybrane, najbardziej narażone na uszkodzenia elementy, takie jak: zderzak, przednie lampy, wnęki pod klamkami, jak również całą powierzchnię karoserii, zapewniając bezkompromisową ochronę oraz zmniejszenie utraty wartości pojazdu.

Ceramiczne zabezpieczenie felg

Proponujemy najskuteczniejszą metodę zabezpieczenia felg przed mikrozarysowaniami oraz działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dzięki wysokiej hydrofobowości powłoki ceramicznej osad drogowy i pył z klocków hamulcowych nie będą przywierały tak mocno. Dodatkową korzyścią jest łatwość pielęgnacji oraz lustrzany blask lakierowanych felg.

Hydrofobizacja szyb

Ten zabieg zapewnia poprawę widoczności i zwiększa komfort jazdy samochodem w trudnych warunkach pogodowych, w tym także w nocy. Aplikacja powłoki hydrofobowej na przednie szyby sprawia, iż cząsteczki wody są na tyle szybko odpychane, że w trakcie opadów, przy prędkości już od 60 km/h nie jest konieczne korzystanie z wycieraczek. Dodatkowo ogranicza przywieranie brudu do szyb i zdecydowanie ułatwia ich pielęgnację.

Detailing wnętrza

Celem tej usługi jest usunięcie śladów użytkowania z tapicerki, wykładzin, podsufitki, deski rozdzielczej oraz innych, nawet najbardziej ukrytych i trudno dostępnych elementów wnętrza pojazdu. Cały proces polega na dokładnym oczyszczeniu oraz rewitalizacji poszczególnych materiałów: skórzanych, tekstylnych, plastikowych, drewnianych oraz chromowanych, dzięki czemu przywraca się wnętrzu auta perfekcyjną czystość, świeżość oraz dawny, salonowy stan.

Pranie tapicerki

Dzięki tej usłudze z materiałów tekstylnych wewnątrz pojazdu usunięte są wszelkiego pochodzenia plamy oraz nieprzyjemny zapach. Po dokładnym odkurzeniu tapicerki, poddana jest ona praniu ręcznemu oraz profesjonalnemu czyszczeniu ekstrakcyjnemu, dzięki któremu z foteli oraz innych elementów tekstylnych usuwamy brud – nawet z najgłębszych warstw.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Oferujemy drobiazgowy i bardzo staranny proces czyszczenia elementów wnętrza pojazdu wykonanych ze skóry. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych narzędzi oraz dopasowaniu odpowiednich preparatów do gatunku materiału, bezpiecznie usuwamy nawet wieloletnie zabrudzenia oraz przywracamy skórze oryginalny, salonowy wygląd. Do tej usługi polecamy zabezpieczenie tapicerki skórzanej, aby opóźnić jej starzenie oraz wnikanie brudu w newralgicznych punktach.

Jeep New Renegade MY19 Limited 20