Samochód Jeep® Grand Cherokee znalazł się wśród 10 najlepszych aut

Samochód Jeep® Grand Cherokee znalazł się wśród 10 najlepszych aut na brytyjskim rynku samochodowym. W najważniejszym badaniu przeprowadzanym wśród właścicieli samochodów marka Jeep została uznana również za tę, która „dokonała najlepszej poprawy”.

W tegorocznym rankingu Driver Power Survey magazynu Auto Express Jeep Grand Cherokee znalazł się na 9 miejscu wśród 150 samochodów sprzedawanych na Wyspach. W tym samym  rankingu marka Jeep znalazła się na 11 miejscu, poprawiając tym samym swoją pozycję o 15 miejsc w porównaniu z rokiem ubiegłym.  Docenione zostały m.in. komfort, funkcjonalność, technologia i łatwość prowadzenia samochodu.

Jeep nie tylko robi duże wrażenie za posiadaczach samochodów tej marki, ale też notuje świetnie wyniki sprzedaży. Marzec tego roku był rekordowy pod tym względem, a w 2015 roku sprzedało się 10 794 aut, czyli 137,2% więcej niż w roku poprzednim. Model Grand Cherokee został sprzedany w Wielkiej Brytanii  w 2015 roku w liczbie 1624 egzemplarzy.

Właściciele chwalą Jeepa Grand Cherokee m.in. za osiągi, komfort jazdy, funkcjonalność i zastosowane nowoczesne technologie.  Samochód – ich zdaniem – prowadzi się przyjemnie i wygodnie, a do tego auto jest uważane za bardzo praktyczne za sprawą dużego bagażnika i przestronnego wnętrza.