Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Salon

Szanowni Państwo,

Dziękujemy, że jesteście naszymi klientami, firmy Edmark Auto, najstarszego dealera marki Jeep w Polsce. Pragniemy poinformować Państwa, że naszą ofertę uzupełniliśmy o kolejne dwie marki produkowane przez koncern FCA: Dodge i RAM, dołączyliśmy bowiem do sieci autoryzowanych dealerów firmy Klintberg&Way Automotive, będącej Autoryzowanym Dystrybutorem pojazdów Dodge i RAM na Europę. Dodge i RAM dołączyły do Jeep’a i doskonale uzupełniają naszą ofertę produktową. Znamy i kochamy amerykańskie samochody, dlatego długo czekaliśmy na ten moment aż będziemy mogli oficjalnie sprzedawać pozostałe marki koncernu FCA.
Dodge to marka oferująca prawdziwe amerykańskie muscle car’s czyli samochody zaprojektowane z myślą o ponadprzeciętnych osiągach. Charger, Challenger i Durango, to 3 modele z gamy z których każdy jest unikalną pozycją w swoich segmentach. Przede wszystkim niezwykle szybkie ale też na wskroś amerykańskie potężne samochody, z V8-kami pod maską, z mocami przekraczającymi 700 KM! Po prostu niezwykłe samochody!
RAM to marka, którą wydzielono z marki Dodge niespełna 10 lat temu, po to aby skoncentrować się na tworzeniu wyjątkowych samochodów użytkowych. Postanowiono wówczas stworzyć samochód jakiego nigdy wcześniej nie było – luksusowy i komfortowy pick-up. Pomysł chwycił, okazało się, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na wygodny, bezpieczny, doskonale wyposażony a przy tym zdolny do ciężkiej pracy samochód. Dziś kolejna generacja RAM’a kontynuuje tę myśl przewodnią będąc najbardziej zaawansowanym i luksusowym pick-upem na świecie. W swej ojczyźnie, w USA jest drugim najlepiej sprzedającym się modelem spośród wszystkich oferowanych na tamtejszym rynku. Poziom wyposażenia modelu RAM1500 pod względem bezpieczeństwa, luksusu i komfortu pozwala mu śmiało konkurować nie tylko z pick-upami, (wśród których jest klasą samą w sobie), ale również z luksusowymi SUV’ami. RAM 1500 ma jeszcze jedną niezwykłą cechę: oferuje swoim pasażerom ogromną przestrzeń w pierwszym a w szczególności w drugim rzędzie, co czyni z niego idealny samochód do rodzinnych podróży.
Jak na autoryzowanego dealera przystało, oferujemy nasze samochody z gwarancją: 2 letnią dla marki Dodge i 3 letnią dla marki RAM, z możliwością rozszerzenia aż do 5 lat.
Mamy również przygotowane oferty finansowania zakupu czy też atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Specjalnie dla klientów EDMARK AUTO wspólnie z ING LEASE, przygotowaliśmy ofertę na sfinansowanie pojazdów marek Dodge, Jeep, RAM.

Leasing ING AUTO

 • dostępna już od pierwszego dnia prowadzenia działalności
 • procedura uproszczona, decyzja na podstawie oświadczenia Klienta
 • nie ma wymogów przedstawiania dokumentów finansowych
 • możliwość finansowania nowych i używanych aut
 • pierwsza wpłata 1%-45%
 • okres leasingu do 72 miesięcy
 • wysokie wartości finansowe, nawet do 700 tyś PLN
 • obligatoryjne finansowanie ubezpieczenia GAP
 • możliwość finansowania ubezpieczenia komunikacyjnego w ratach na pierwszy rok bądź na cały okres leasingu
 • bez zgody współmałżonka
 • bez weksla
 • brak limitu kilometrów