Dealer samochodów amerykańskich

Szanowni Państwo,

Dziękujemy, że jesteście Klientami firmy EDMARK AUTO - najstarszego dealera marek Jeep, Dodge i RAM w Polsce. Naszą ofertę uzupełniliśmy o kolejne marki koncernu Stellantis, dzięki firmie KWA. Należymy bowiem do sieci autoryzowanych dealerów firmy Klintberg&Way Automotive. Jest ona Autoryzowanym Dystrybutorem pojazdów Dodge i RAM na Europę. Szeroka gama modeli Dodge, RAM i Jeep’a doskonale uzupełnia naszą ofertę produktową. Jesteśmy pasjonatami amerykańskich aut, dlatego tym bardziej nam miło, że możemy zaoferować naszym Klientom amerykańską linię produktową koncernu Stellantis.

Dealer Dodge

Jesteśmy dealerem Dodge – marki aut, której historia sięga 1900 roku. Oferta Dodge jest bardzo zróżnicowana. Firma produkuje duże i komfortowe SUV-y, a także sportowe sedany utrzymane w legendarnym amerykańskim stylu. Dodge wykorzystuje również innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpiecznej jazdy. Dodge Durango ma ponad 60 różnych systemów bezpieczeństwa. Produkty kultowej marki Dodge to przede wszystkim niezwykle szybkie, ale też na wskroś amerykańskie potężne samochody, z V8-kami pod maską i z mocami przekraczającymi 700 KM! Najpopularniejsze modele muscle cars to auto osobowe Charger, sportowy Challenger i SUV Durango. W 2021 roku Dodge przedstawił najmocniejszego SUV-a w historii tego typu aut. Dodge Durango Hellcat to samochód napędzany silnikiem o mocy 710 KM.

Dealer RAM

Jesteśmy dealerem RAM, marki, którą wydzielono z marki Dodge niespełna 10 lat temu po to, aby skoncentrować się na tworzeniu wyjątkowych samochodów użytkowych. Postanowiono wówczas stworzyć samochód jakiego nigdy wcześniej nie było – luksusowy i komfortowy pick-up. Pomysł był strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na wygodny, bezpieczny, doskonale wyposażony, a przy tym zdolny do ciężkiej pracy samochód. Dziś kolejna generacja RAM’a kontynuuje tę myśl przewodnią, będąc najbardziej zaawansowanym i luksusowym pick-upem na świecie. W swej ojczyźnie, w USA jest drugim najlepiej sprzedającym się modelem spośród wszystkich oferowanych na tamtejszym rynku. Poziom wyposażenia modelu RAM1500 pod względem bezpieczeństwa, luksusu i komfortu pozwala mu śmiało konkurować nie tylko z pick-upami, wśród których jest klasą samą w sobie, ale również z luksusowymi SUV’ami. RAM 1500 ma jeszcze jedną niezwykłą cechę: oferuje swoim pasażerom ogromną przestrzeń w pierwszym, a w szczególności w drugim rzędzie, co czyni z niego idealny samochód do rodzinnych podróży. Jak na autoryzowanego dealera przystało, oferujemy nasze samochody z gwarancją 2-letnią dla marek Dodge i RAM, z możliwością rozszerzenia aż do 5 lat. Mamy również przygotowane oferty finansowania zakupu czy też atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową.

Oferta modeli Jeep - zobacz sam

Specjalnie dla Klientów EDMARK AUTO wspólnie z ING LEASE przygotowaliśmy ofertę na sfinansowanie pojazdów marek Dodge, Jeep, RAM.

Leasing ING AUTO

 • dostępna już od pierwszego dnia prowadzenia działalności
 • procedura uproszczona, decyzja na podstawie oświadczenia Klienta
 • nie ma wymogów przedstawiania dokumentów finansowych
 • możliwość finansowania nowych i używanych aut
 • pierwsza wpłata 1%-45%
 • okres leasingu do 72 miesięcy
 • wysokie wartości finansowe, nawet do 700 tyś PLN
 • obligatoryjne finansowanie ubezpieczenia GAP
 • możliwość finansowania ubezpieczenia komunikacyjnego w ratach na pierwszy rok bądź na cały okres leasingu
 • bez zgody współmałżonka
 • bez weksla
 • brak limitu kilometrów