Ruszyły zamówienia na Jeepa® Wranglera 4xe Plug-in Hybrid!

Zakończyło się pełne napięcia oczekiwanie – zamówienia na Wranglera 4xe Plug-in Hybrid ruszyły! Najnowocześniejszy Jeep® z napędem hybrydowym już czeka na nowych właścicieli. To najwydajniejszy, ekologiczny i zaawansowany technologicznie pojazd, który zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy w każdym z możliwych trybów przy zachowaniu dużej mocy znanej z pozostałych aut marki oraz dużej dbałości o środowisko naturalne.

Nowoczesne auto terenowe o dużej mocy

Przy projektowaniu nowego Jeepa® Wranglera 4xe Plug-in Hybrid nie szczędzono na wysiłkach w uzyskaniu nowoczesnego, innowacyjnego i mocnego auta. Dwa silniki elektryczne z pakietem akumulatorów wysokonapięciowych oraz 2-litrowy turbodoładowany silnik w połączeniu z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów TorqueFlite pozwoliły na osiągnięcie maksymalnej łącznej mocy na poziomie 380 KM i 637 Nm. Dzięki temu oraz natychmiastowemu dostępowi do pełnego momentu obrotowego i lepszym osiągom nowoczesnego silnika spalinowego Wrangler 4xe wyróżnia się wśród innych terenówek doskonałymi możliwościami bezkompromisowej jazdy po bezdrożach.

Innowacyjna technologia 4xe

Atutem nowego Wranglera jest technologia 4xe, która oferuje pełen napęd na cztery koła w trybie elektrycznym przy zachowaniu wzorcowego prowadzenia w każdym terenie – tak w centrum zatłoczonego miasta, jak i na otwartych przestrzeniach czy bezdrożach. Zadbano także o zachowanie wszelkich możliwych systemów bezpieczeństwa znanych z innych linii marki.

Model ten, podobnie jak inne Wranglery, ma wyposażenie techniczne Trail Rated, które zależnie od wybranej opcji obejmuje:

 • dwa nowoczesne systemy napędu 4×4: Full-Time 4×4 Command-Trac i Rock-Trac,
 • nowej generacji osie Dana z elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lok,
 • mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Trac-Lok,
 • elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.

Ekologiczny Jeep

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid to bardzo oszczędny, wydajny i ekologiczny samochód, którego zużycie paliwa w trybie hybrydowym oscyluje w okolicach 3,5 l/100 km. W przypadku auta terenowego z napędem 4×4 to doskonały wynik, możliwy dzięki zastosowaniu współczesnych technologii. Mimo odpowiedzialnego podejścia do środowiska Wrangler 4xe to dalej mocne auto o świetnych osiągach – przyśpieszenie od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 6,4 sekundy!

Wprowadzenie do sprzedaży nowego Wranglera jest ważnym krokiem w kierunku realizacji planów marki w zakresie elektryfikacji swojej oferty samochodów. Dzięki temu Jeep jest coraz bliżej zbudowania portfolio zawierającego co najmniej jedną elektryczną lub zelektryfikowaną wersję każdego dostępnego pojazdu.

Jakie jest wyposażenie Wranglera 4xe Plug-in Hybrid?

Nie oszczędzano także na wyposażeniu nowego auta ze stajni Jeepa. Standardowe wyposażenie obejmuje nowy system UconnectTM NAV z 8,4-calowym ekranem dotykowym. Możliwa jest integracja systemu ze smartfonem poprzez aplikacje Apple CarPlay i Android Auto, dzięki którym dostępna jest opcja monitorowania przy użyciu smartfona parametrów samochodu za pośrednictwem aplikacji MY Uconnect. Cyfrowego przepychu dodaje 7-calowy wyświetlacz TFT, który informuje o poziomie naładowania baterii i zasięgu w trybach elektrycznym i hybrydowym.

W zakresie bezpieczeństwa wyposażenie obejmuje:

 • system monitorowania martwego pola z funkcją wykrywania obiektów na drodze cofania,
 • kamerę tylną,
 • elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) z funkcją ERM (elektronicznym systemem przeciwdziałania dachowaniu),
 • asystenta parkowania przodem i tyłem,
 • bezkluczykowy system Keyless Enter ‚N Go™.

Wśród wyposażenia opcjonalnego znajduje się tempomat adaptacyjny, systemy ostrzegania o zagrożeniu najechania na poprzedzający pojazd (Forward Collision Warning Plus) oraz nowa przednia kamera, która jest na wyposażeniu standardowym w modelu Rubicon.

Jeep Wrangler 4xe w wersji hybrydowej plug-in dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia. Sahara 4xe, Rubicon 4xe oraz edycji 80th Anniversary. Obejmują one 3 nowe zelektryfikowane tryby jazdy: Hybrid, Electric, E-Save oraz rozwiązania umożliwiające ładowanie tak w miejscach publicznych, jak i w domu.

Co znajduje się w cenie hybrydowego Wranglera 4xe Plug-in?

Nowy właściciel, obok najnowszego Wranglera 4xe Plug-in Hybrid, może liczyć na szereg korzyści związanych z nowym programem lojalnościowym Jeep Wave. Oferuje on m.in.:

 • dwa pierwsze przeglądy okresowe i pomoc drogową,
 • dostęp do specjalnego działu obsługi klienta za pośrednictwem wielojęzycznej infolinii Jeepa,
 • priorytetowe wsparcie,
 • uprzywilejowany dostęp do wydarzeń organizowanych przez markę Jeep i jej partnerów.