Poznań Motor Show, czyli wielki powrót Dodge’a i RAM-a do Polski

Poznań Motor Show 2019 już za nami. W trakcie największych targów motoryzacyjnych w kraju w 15 pawilonach zaprezentowało się blisko 170 wystawców. Na miłośników czterech kółek czekało około 60 premier i szereg samochodowych nowinek. Za ważną i ciekawą należy uznać informację o utworzeniu nowej sieci dealerskiej Dodge i RAM, stwarzającej możliwość nabycia tych znanych amerykańskich marek bezpośrednio w polskich salonach sprzedaży.

Dodge i RAM w warszawskim salonie Edmark Auto

W trakcie poznańskich targów firma KWA – oficjalny importer marek Dodge i RAM – zaprezentowała najnowsze modele Dodge’a Durango i Challengera oraz RAM-a 1500. Pozytywne reakcje wzbudziła informacja z dnia prasowego o utworzeniu sieci dealerskiej marek Dodge i RAM na terenie Polski. Na mocy zawartych porozumień, samochody z europejskiej sieci KWA zaczęły być dostarczane do czterech dealerów w kraju. W tym elitarnym gronie znalazło się miejsce dla warszawskiego salonu Edmark Auto.

Jakie samochody są dostępne w sprzedaży?

W bogatej ofercie sprzedażowej Edmark Auto figurują modele marki Dodge – Challenger, Charger i Durango oraz model RAM w wersjach Bighorn, Rebel, Laramie, Longhorn i Limited. Z cennikami i parametrami poszczególnych pojazdów można się zapoznać w katalogach dostępnych na oficjalnej stronie internetowej salonu. Na wszystkie sprzedawane samochody przysługuje gwarancja. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.