Ponad 100 akcesoriów Mopar dedykowanych nowemu Wranglerowi 4xe

Nowy Jeep Wrangler 4xe to najmocniejszy, najbardziej wydajny, zrównoważony i zaawansowany technicznie Wrangler w historii amerykańskiej marki. Każdy właściciel tego modelu może go dowolnie personalizować dzięki ofercie ponad 100 dedykowanych akcesoriów firmy Mopar stworzonych we współpracy z Jeepem. Wybrane dodatki umożliwiają zwiększenie funkcjonalności pojazdu i dopasowanie jego wyglądu do indywidualnych preferencji właściciela.

Możliwość personalizacji własnego modelu Wranglera 4xe

Zelektryfikowana wersja nowego Wranglera to samochód o największych możliwościach, jaki kiedykolwiek pojawił się na europejskim rynku. Jeep Wranger 4xe to auto unikatowe, nie tylko ze względu na efektowne połączenie jednostki spalinowej z silnikiem elektrycznym, który po pełnym naładowaniu umożliwia jazdę przez około 50 km jedynie na napędzie elektrycznym, ale także możliwość dowolnej personalizacji dzięki ofercie ponad 100 akcesoriów przeznaczonych wyłącznie do tego modelu. Współpraca dwóch amerykańskich marek – Jeep i Mopar – przyniosła niesamowity efekt w postaci stworzenia kolekcji wyjątkowych i ekskluzywnych dodatków, które umożliwiają najszerszą i najpełniejszą personalizację auta zgodnie z różnymi stylami klientów, od całkowitego off-roadu po bardziej miejskie wydanie.

 

Jakie akcesoria do nowego Wranglera znajdują się w ofercie Mopar?

Oferta dedykowanych nowemu Wranglerowi 4xe akcesoriów firmy Mopar obejmuje ponad 100 oryginalnych produktów. Wśród nich warto wymienić chociażby czarne stopnie rurowe, progi drzwi z logo Wranglera czy personalizowaną przednią kratkę. Dla klientów marka przygotowała również obudowę tylnej klapy z kultowym designem Jeepa oraz siatkę bagażową do montażu w bagażniku pojazdu. Nadanie indywidualnego charakteru Wranglerowi w wersji 4xe możliwe jest dzięki zestawowi naklejek, w którym znajdują się m.in. naklejka z grafiką „Moab” czy słynna „1941” nawiązująca do symbolicznej daty w historii marki – powstania modelu Willys MB.

W podkreśleniu terenowej duszy nowego Wranglera pomagają specjalne belki dachowe do przewożenia skrzyń bagażowych, kajaków czy rowerów, dedykowany hak holowniczy, obudowy lusterek w tym samym kolorze co samochód oraz uchwyty podpierające do jazdy po bezdrożach. Prawdziwi fani marki mogą nabyć także kosz z logo Jeepa, który można zamontować przy listwach do drzwi. Marka Mopar nie zapomniała też o elektrycznym charakterze nowego Wranglera. Do dyspozycji klientów oddane zostały m.in.: domowy przewód ładowania Mode 2, inteligentna stacja ładowania EasyWallbox, którą można zarządzać przez Bluetooth oraz ładowarka EVBox Elvi Connected Wallbox z możliwością zdalnego sterowania poprzez aplikację mobilną My Uconnect.

Nowoczesne rozwiązania przygotowane przez Jeepa we współpracy z marką Mopar umożliwiają indywidualną konfigurację nowego Wranglera 4xe już w momencie zakupu pojazdu. Wybrane akcesoria są instalowane bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym. Skonfigurowane auto dociera do klienta spersonalizowane i gotowe do jazdy. Akcesoria Mopar są objęte gwarancją fabryczną. Inżynierowie dbają o ich wysoki standard poprzez nieustanne testy i poprawę ewentualnych niedociągnięć.

 

 

Gdzie kupić akcesoria dedykowane nowemu Wranglerowi 4xe?

Wszystkie akcesoria i usługi są dostępne w sklepie internetowym Mopar Store. Uruchomiony w 2019 roku sklep umożliwia dokonywanie zakupów w zaciszu własnego domu. Poza akcesoriami do nowego Wranglera 4xe sklep Mopar oferuje również duży wybór części zamiennych i usług dedykowanych klientom prywatnym z najważniejszych rynków europejskich. Na stronie kupić można oryginalne produkty firmy Mopar, cechujące się certyfikowaną jakością gwarantowaną przez amerykańską markę. Klienci mają do wyboru ponad 2 tysiące wyjątkowych akcesoriów do różnych modeli samochodów. Mopar Store to także długa lista usług dostosowanych do potrzeb klienta. Możliwość przedłużenia gwarancji, kupony serwisowe i pakiety instalacyjne to tylko niektóre z nich. Usługi można nabyć bezpośrednio online, rezerwując termin wykonania w wybranym przez klienta dniu i o pasującej mu godzinie.