Limitowany model Jeep Renegade „Night Eagle” jest już dostępny w naszym salonie

Jeep Renegade Night Eagle - z profilu

 

Limitowany model Jeep Renegade „Night Eagle” teraz w Polsce!

Po raz pierwszy model Jeep Renegade NIGHT EAGLE został zaprezentowany na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie w wrześniu 2015r.

A już dziś zapraszamy do salonu Edmark Auto, gdzie można obejrzeć i kupić ten samochód. Jest ich zaledwie 30, więc warto się pospieszyć!

Jeep  Renegade w wersji specjalnej „Night Eagle” jest śmiałym projektem stworzonym  na wersji wyposażenia Longitude.

Zaskakujący  wygląd Jeepa Renegade „Night Eagle” podkreśla jego miejski i ekskluzywny styl. Jest to zasługą niektórych elementów w kolorze szarym z satynowym wykończeniem, takich jak logo „Jeep”, siedmioszczelinowy grill chłodnicy, ramy lamp przeciwmgielnych, relingi dachowe oraz dedykowany logotyp, które są dopasowane do ekskluzywnych 17-calowych czarnych felg aluminiowych. Specjalna seria z dumą prezentuje nowy matowy lakier nazwany Volcano Sand.

Jeep Renegade „Night Eagle” wystawiony w salonie EDMARK AUTO posiada silnik 2.0 Diesel o mocy 120 KM i manualną, 6-biegową skrzynią biegów oraz system napędu 4×4 Jeep® Active Drive. Wewnątrz znajdują się: skórzana kierownica, ekskluzywne siedzenia z materiałową brązową tapicerką i elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy, system UConnect z 5-calowym ekranem, automatyczna klimatyzacja, deska rozdzielcza z 3.5-calowym wyświetlaczem , TFT oraz tempomat i tylne czujniki parkowania, które tworzą komfortowe i jednocześnie wysoko zaawansowane technologicznie warunki do jazdy.