JAZDY TESTOWE WYBRANYMI MODELAMI MAREK

 

Zakup samochodu to decyzja na lata. Warto być do niej w stu procentach przekonanym, dlatego wszystkim naszym Klientom oferujemy jazdę testową samochodami marek Dodge, Jeep, RAM. Jesteśmy przekonani, że po przetestowaniu wybranego przez siebie modelu, nabierzecie pewności, że dokonaliście słusznego wyboru, że to właśnie TEN, samochód będzie Wam służył tak długo… aż dojdziecie do wniosku, że pora wymienić go na nowy model z oferowanej przez nas gamy.
W celu umówienia się jazdę testową prosimy o wypełnienie poniższego formularza, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem aby potwierdzić termin oraz uzgodnić wersje samochodu, którym jesteście zainteresowani.

 

  • Jeep Renegade
  • Jeep Cherokee
  • Jeep Grand Cherokee
  • Jeep Wrangler Unlimited
  • Jeep Compass
  • Dodge Challenger
  • Dodge Durango
  • RAM 1500

Samochód (*)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMARK AUTO Sp.J. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę EDMARK AUTO Sp.J. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki EDMARK AUTO Sp.J. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).