Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

JAZDY TESTOWE WYBRANYMI MODELAMI MAREK

 

Zakup samochodu wiąże się z decyzją, która ma wpływ na nasza komfort oraz samopoczucie przez kilka, z tej właśnie przyczyny specjalnie dla naszych klientów oferujemy jazdę testową samochodami marek Dodge, Jeep, RAM.
W celu umówienia się na spotkanie związane z jazdą testową prosimy o wypełnienie poniższego formularza, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem aby potwierdzić termin oraz uzgodnić wersje samochodu, którym jesteście zainteresowani.

 

  • Jeep Renegade
  • Jeep Cherokee
  • Jeep Grand Cherokee
  • Jeep Wrangler Unlimited
  • Jeep Compass
  • Dodge Challenger
  • Dodge Durango
  • RAM 1500

Samochód (*)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMARK AUTO Sp.J. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę EDMARK AUTO Sp.J. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki EDMARK AUTO Sp.J. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).