Edmark Auto

Logo
Logo
Logo
Logo

Jeep – jazdy testowe

 

Zapraszamy na jazdę testową samochodami marki Jeep. W celu realizacji spotkania prosimy o wypełnienie formularza, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i zaprosi do naszego salonu samochodowego.Zapraszamy na jazdy testowe samochodami:

 

  • Jeep Renegade
  • Jeep Cherokee
  • Jeep Grand Cherokee
  • Jeep Wrangler Unlimited
  • Jeep Compass

Samochód (*)

Administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest EDMARK AUTO Sp.J. Edward Markowski i wspólnicy z siedzibą w Warszawie (04-357) Warszawa przy ul. Grochowskiej 168A. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach związanych z organizacją jazdy testowej, jak również w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDMARK AUTO Sp.J. Edward Markowski i wspólnicy, w tym przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przeprowadzania badań rynkowych i statystycznych. Dane będą udostępniane przez EDMARK AUTO Sp.J. Edward Markowski i wspólnicy Importerowi FCA Poland S.A. (FCA Poland) oraz spółkom wchodzącym w skład Grupy Kapitałowej FIAT w Polsce oraz Fiat Group Automobiles S.p.A. z siedzibą we Włoszech do celów prowadzenia kampanii informacyjnych dotyczących oferowanych produktów i usług, jak również przeprowadzania badań rynkowych i statystycznych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym wykorzystywanie, przez EDMARK AUTO Sp. J. Edward Markowski i wspólnicy.z siedzibą w Warszawie, 04-357, ul. Grochowska 168a, (dalej „Edmark”) moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email, nr telefonu w celach marketingu produktów i usług Jeep, Fiat, Chrysler, a także FCA Poland S.A. (FCA Poland) oraz w celu prowadzenia badań rynkowych, w tym statystycznych, związanych z działalnością gospodarczą w/w podmiotów, a w związku z powyższym, na udostępnianie przez Edmark moich danych osobowych Spółce FCA Poland S.A. (FCA Poland). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do w/w danych osobowych, prawo żądania wstrzymania ich przetwarzania, usunięcia tych danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

 Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej dotyczącej Edmark, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r.