Blog

znak ryczącego lwa

Dodge Durango SRT i SRT HELLCAT – przepotężne SUV-y dla największych fanów amerykańskich aut

Trochę na nie czekaliśmy, ale wreszcie się doczekaliśmy! Naszym Klientom możemy wreszcie zaoferować dwa piekielnie mocne SUV-y marki Dodge: Durango SRT i Durango SRT HELLCAT. Wyróżniają je niesamowita moc i prędkość, a jednocześnie maksymalny komfort prowadzenia. To najszybsze i najpotężniejsze SUV-y na rynku. Poznaj te absolutnie wyjątkowe pojazdy, które zachwycą każdego fana prawdziwego ryku silnika …

2019-RAM

RAM 1500 z najwyższą oceną bezpieczeństwa od IIHS

RAM 1500 w wersji Crew Cab otrzymał nagrodę Top Safety Pick przyznawaną przez Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) na rok 2022. Auto to uzyskało najwyższą możliwą ocenę bezpieczeństwa w każdym z sześciu testów zderzeniowych. To już trzecie z rzędu tego typu wyróżnienie dla sztandarowego modelu RAM Truck – amerykańskiego producenta pickupów i samochodów dostawczych.

Specjalne edycje Wranglera na zlocie Jeep Beach Week 2022

Legendarny Jeep Wrangler w wyjątkowych edycjach High Tide 2022 i Jeep Beach pojawi się w tym roku na majowym Jeep Beach Week organizowanym w Daytona Beach na Florydzie. To nie koniec niespodzianek, ponieważ specjalnie na to wydarzenie amerykański producent przygotował dla swoich fanów zupełnie nowy kolor nadwozia High Velocity, który dostępny jest dla wszystkich wersji …

Co to jest 4xe plug-in hybrid?

Technologia 4xe plug-in hybrid to całkowicie nowe rozwiązanie stosowane w wybranych modelach Jeepa. Inżynierowie pracujący dla amerykańskiej marki opracowali sposób na idealne połączenie wszystkich zalet napędu 4×4 z potężnym silnikiem elektrycznym. To auta przyszłości, idealnie sprawdzające się zarówno podczas codziennego użytkowania w mieście, jak i w trakcie weekendowych wyjazdów na bezdroża.

Dodge Charger i Challenger z nowymi specjalnymi pakietami

26 października 2021 roku w Auburn Hills w amerykańskim stanie Michigan zaprezentowane zostały dwie nowe wersje popularnych modeli Dodge’a – Charger i Challenger – wykończone pakietami SRT Black i HEMI Orange z oryginalnymi pomarańczowymi akcentami. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką obu pakietów.

Buddy Baker – jeden z najszybszych kierowców w historii NASCAR

Od momentu powstania w 1948 roku organizacja wyścigowa NASCAR doczekała się wielu legendarnych kierowców. Jednym z nich jest z pewnością Elzie Wylie Baker Jr., znany lepiej jako Buddy Baker, który w latach 70. i 80. był jednym z najszybszych kierowców w stawce. Przyjrzyjmy się bliżej jego sylwetce.